Zavřít reklamu

FlinkGolf – Scorecard, Modern Magic Ball a Quick Record Audio Recorder. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FlinkGolf – Scorecard

Aplikace FlinkGolf – Scorecard cílí především na milovníky stále populárnějšího golfu. Tento nástroj vám totiž parádně dokáže usnadnit celou hru, kdy se za vás postará o počítání aktuální stavu a skóre, díky čemuž nad hrou budete mít podstatně lepší přehled a nestane se vám, že byste se případně zasekli.

Modern Magic Ball

Napadlo vás někdy, že by se vám hodila křišťálová koule, která by vám dokázala zodpovědět vaše nejsložitější dotazy a vyřešila by za vás náročné životní situace? V takovém případě přijde vhod aplikace Modern Magic Ball, která tuto zmiňovanou kouli reprezentuje. Samozřejmě je nutné brát v potaz, že se jedná o pouhou hru a program slouží pouze pro pobavení.

Quick Record Audio Recorder

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní Diktafon, rozhodně by vaší pozornosti neměla uniknout aplikace Quick Record Audio Recorder. S pomocí tohoto nástroje můžete v okamžiku začít nahrávat okolní zvuk, který se následně automaticky synchronizuje skrze iCloud a můžete tak k němu přistoupit odkudkoliv. Samozřejmě si program poradí i s přímým nahráváním z Apple Watch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více