Zavřít reklamu

FlinkGolf – Scorecard, Modern Magic Ball a Dash Timer – Workout Companion. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FlinkGolf – Scorecard

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace FlinkGolf – Scorecard získáte parádní nástroj, který dokáže posloužit každému hráči populární hry golf. Tento program slouží pro počítání aktuální hry, skóre a dokáže vám tak značně usnadnit celý proces hraní.

Modern Magic Ball

Napadlo vás někdy, že by se vám hodila křišťálová koule, která by vám dokázala zodpovědět vaše nejsložitější dotazy a vyřešila by za vás náročné životní situace? V takovém případě přijde vhod aplikace Modern Magic Ball, která tuto zmiňovanou kouli reprezentuje. Samozřejmě je nutné brát v potaz, že se jedná o pouhou hru a program slouží pouze pro pobavení.

Dash Timer – Workout Companion

Stažením aplikace Dash Timer – Workout Companion si přijdete na zajímavý nástroj, s jehož pomocí získáte podstatně lepší informace o vašem cvičení. Program vám v tomto směru dokonce dokáže pomoct, jelikož je vybaven praktickými stopkami i časovačem a samozřejmě si také poradí s monitorováním vašich workoutů. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více