Zavřít reklamu

Juice Watch, Hack RUN a Spaceholes – Arcade Watch Game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Juice Watch

Prostřednictvím widgetu v iOS se můžete poměrně rychle dozvědět stav baterie na vašich Apple Watch. Stažením aplikace Juice Watch získáte parádní nástroj, který funguje přesně obráceně. Konkrétně si tedy na jablečných hodinkách můžete prohlédnout, kolik procent baterie má váš iPhone, a zároveň si nechat zasílat notifikace na iPhone v případě, kdy dojde k plnému dobití Apple Watch. Samozřejmostí je také praktická komplikace na ciferník.

Hack RUN

Napadlo vás někdy, že byste se zhostili role profesionálního hackera a šli byste po krku nějaké společnosti? Tohle si můžete vyzkoušet ve hře Hack RUN, ve které se budete muset dostat do samotného centra tajuplné organizace a odhalit jejich tajemství.

Spaceholes – Arcade Watch Game

Určitě jste se již někdy ocitli v situaci, kdy jste se skutečně nudili, ale zrovna jste se nemohli nijak zabavit například pomocí vašeho telefonu. S tímto problémem by vám mohla pomoci hra Spaceholes – Arcade Watch Game. V této hře se zhostíte role pilota vesmírné lodi a vydáte se na cestu časoprostorem. Na té ale na vás čeká řada nepřátel, se kterými se budete muset patřičně vypořádat.

.