Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Wasteful Button

Některým z vás by se mohla hodit tato absurdní aplikace s názvem Wasteful Button. Jak již samotný název napovídá, tato appka vám zpřístupní zcela zbytečné tlačítko, které jen počítá čas, po který jej máte stisknuté. Pokud tedy hledáte nějaký způsob pro prokrastinaci, Wasteful Button by mohl být dobrou volbou.

Pin365 – Your travel planner

Pokud se častokrát vydáváte na různé výlety s vašimi přáteli, určitě by nebylo na škodu si do vašich Apple Watch stáhnout aplikaci Pin365 – Your traver planner. V rámci této aplikace si totiž můžete „připíchnout“ virtuální špendlíčky do mapy a následně se podle nich orientovat.

Watchicon – Animal Edition

Stažením aplikace Watchicon – Animal Edition získáte perfektní nástroj, který vám přidá různé ikonky zvířátek do vašich Apple Watch. Jednoduše vám jen stačí, abyste si vybrali vaše oblíbené zvířátko a pozici, na které se má následně nacházet a máte hotovo. Za zmínku rozhodně stojí rozsáhlá databáze samotných zvířat, díky čemuž si máte rozhodně z čeho vybírat.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.