Zavřít reklamu

Batch Photo Editor – Watermark, Resize and Effects, Resume Templates – DesiGN, Photo Art Filters: DeepStyle, Clipart 2000+ a Two Point Hospital. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Batch Photo Editor – Watermark, Resize and Effects

Jak již samotný název napovídá, aplikace Batch Photo Editor – Watermark, Resize and Effects slouží pro práci s vašimi fotografiemi. Tento nástroj si konkrétně poradí s hromadným přidáním vodoznaku, změnou rozměrů či přidáním nejrůznějších efektů, s jejíchž pomocí můžete snímky skvěle ozvláštnit.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Batch Photo Editor – Watermark, Resize and Effects stáhnete zde


Resume Templates – DesiGN

Zakoupením aplikace Resume Templates – DesiGN získáte přístup k více než 160 originálním šablonám, které můžete využít pro tvorbu takzvaných resumé (co možná nejstručnějších životopisů). Klíčovým prvkem nejlepších resumé je pochopitelně jejich design, na který je v těchto šablonách brát důraz.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Resume Templates – DesiGN stáhnete zde


Photo Art Filters: DeepStyle

Další nástroj pro úpravu vašich fotografií, který je dnes k dostání se slevou, nese název Photo Art Filters: DeepStyle. Tento program ale funguje trošičku jinak. Díky propracovaným filtrům a možnostem umělé inteligence totiž vaše fotky převádí do podoby uměleckého díla. Jak to ve finále vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Photo Art Filters: DeepStyle stáhnete zde


Clipart 2000+

Po delší době se v akci znovu objevila oblíbená aplikace Clipart 2000+, která potěší především ty uživatele, kteří častokrát pracují s programy z kancelářského balíčku Microsoft Office. Stažením této aplikace totiž získáte obrovskou kolekci s více než dvěma tisíci objekty ve vysoké kvalitě, kterými vaši práci parádně ozdobíte.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Clipart 2000+ stáhnete zde


Two Point Hospital

Chod celé nemocnice je nesmírně složitý a žádá si spoustu sil a pozornosti. To si ostatně můžete vyzkoušet v parádní manažerské simulaci Two Point Hospital, ve které budete budovat svou vlastní nemocnici. Zároveň se tedy budete starat o pacienty s nejrůznějšími problémy a personál. Nutno také podotknout, že pacienti se na vás častokrát budou obracet se vskutku netradičními nemocemi.

  • Původní cena: 34,99 €
  • Aktuální cena: 11,89 €

Aplikaci Two Point Hospital stáhnete zde

.