Zavřít reklamu

Disk Clean Pro, Tweak Photos – Image Editor, The House of Da Vinci, Tweak and Tuneup a Thief. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Disk Clean Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Disk Clean Pro vám dokáže pomoci s vyčištěním disku na vašem Macu. Tento nástroj nejprve proskenuje celé úložiště a případně odstraní nepotřebný balast, logy, crash reporty, nedokončená stažená a řadu dalších souborů, které jen zbytečně zabírají místo.

  • Původní cena: 779 Kč
  • Aktuální cena: 449 Kč

Aplikaci Disk Clean Pro stáhnete zde


Tweak Photos – Image Editor

Jestliže hledáte nějaký nesmírně jednoduchý nástroj, s jehož pomocí byste si mohli upravit/vylepšit vaše fotografie, tak byste určitě neměli přehlédnout aplikaci Tweak Photos – Image Editor. Program nabízí poměrně dost možností, filtrů a poradí si i s úpravou hned několika snímků zároveň.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Tweak Photos – Image Editor stáhnete zde


The House of Da Vinci

Po delší dobu do akce opět dorazila nesmírně populární logická adventura The House of Da Vinci. V tomto titulu se podíváte do domu samotného Leonarda da Vinciho v autentickém období renesance. Konkrétně budete objevovat různá tajemství a řešit mechanické hlavolamy.

  • Původní cena: 229 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci The House of Da Vinci stáhnete zde


Tweak and Tuneup

Další aplikace, která slouží pro pročištění disku vašeho Macu, je Tweak and Tuneup. Funkcionalitou je nesmírně podobná výše zmiňovanému programu Disk Clean Pro a taktéž tedy dokáže odstranit případný balast, nepotřebné soubory, logy a ostatní.

  • Původní cena: 499 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci Tweak and Tuneup stáhnete zde


Thief

Po delší době se do akce na herní platformě Steam opět dostal nesmírně populární stealth titul Thief. V této hře se zhostíte role samotného krále zlodějů jménem Garrett, kterému neunikne nic, co se leskne či má nějakou hodnotu. Problém ale nastane v případě, kdy bohatí lidé provedli rituál, kterému nerozuměli. Vinou toho se dostanete do bezvědomí, ze kterého se však probudíte až za rok. Město je pak k nepoznání. Zvládnete vyřešit veškeré záhady, aniž by vás někdo viděl?

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 2,99 €

Aplikaci Thief stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více