Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Ladíme

Pokud patříte mezi příznivce snímků ze série Ladíme!, jistě vás potěší, že si na iTunes můžete nyní stáhnout kompletní trilogii. Tato kolekce obsahuje snímky Ladíme!, Ladíme! 2 a Ladíme! 3. Snímek Ladíme! je k dispozici v češtině, u filmu Ladíme! 2 najdete kromě českého dabingu také české titulky a u filmu Ladíme! 3 české titulky.

Kolekci snímků Ladíme stáhnete za 299 korun zde.

Spy Kids – kolekce 3 snímků

Tato kolekce zaručeně potěší zejména mladší diváky. V balíčku 3 filmů ze série Spy Kids najdete snímky Spy Kids : Špion v akci (angličtina, české titulky), Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (angličtina, čeština) a Spy Kids 3-D: Game Over (angličtina).

 

Kolekci 3 snímků Spy Kids pořídíte za 349 korun zde.

Fantastická zvířata – kolekce 2 filmů

Děj snímků ze série Fantastická zvířata se odehrává v době před dobrodružstvími Harryho Pottera. V této minikolekci najdete snímky Fantastická zvířata a kde je najít (2018) a Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018). Oba tituly můžete sledovat také v češtině nebo s českými titulky.

Kolekci filmů Fantastická zvířata pořídíte za 499 korun zde.

Audrey Hepburn – kolekce 5 filmů

Patříte mezi obdivovatele neopakovatelného šarmu legendární herečky Audrey Hepburn? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci pěti jejích filmů. Ve sbírce najdete tituly Paříž, když to hoří, Sabrina, Prázdniny v Římě, Usměvavá tvář a Snídaně u Tiffanyho. Film Sabrina je pouze v anglickém znění, u ostatních snímků najdete české titulky.

Kolekci 5 filmů s Audrey Hepburn pořídíte za 535 korun zde.

Dannyho parťáci – filmová kolekce

Máte rádi chytré a zábavné filmy ze série Dannyho parťáci? Pak vás na iTunes jistě potěší kolekce, která obsahuje filmy Dannyho parťáci, Dannyho parťáci 2, Dannyho parťáci 3 a Debbie a její parťačky. Filmy Dannyho parťáci a Debbie a její parťačky nabízejí český dabing i titulky, u ostatních filmů je anglické znění.

Filmovou kolekci Dannyho parťáci pořídíte za 899 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více