Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na filmové novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max.

Kolej

Sovětský svaz, 1984. Pětice přátel platí na koleji, kde bydlí, za potížisty. Vždycky se jim ale podaří vedení umluvit. Když si jednoho večera kamarádi slíbí, že se budou chovat čestně, netuší ještě, jak brzy život jejich slova prověří…

V bdělém stavu

Dokumentarista Alan Berliner natočil pro HBO snímek o problému, s nímž se potýká celý život nejen on sám – o nespavosti. Rozhovory doplňují archivní snímky, konzultace se specialisty na poruchy spánku i pobyt ve spánkové laboratoři.

Temný rytíř povstal

Navzdory své pošpiněné pověsti po událostech z „Temného rytíře“, ve kterém na něj padla vina za Dentovy zločiny, považuje Batman za nutné, aby pomohl policii, jež se snaží zmařit Baneovy plány na zničení města.

Anny

Anny má tři odrostlé děti, je rozvedená a pracuje jako toaletářka. Ve 46 letech se navíc dobrovolně vydává na dráhu pouliční
prostitutky. Tento časosběrný dokument zachycuje 16 let životního příběhu svérázné ženy, která vždycky vidí raději nebe
nežli dno.

Diktátor

Hrdinský příběh severoafrického diktátora (Sacha Baron Cohen), který riskuje svůj život ve snaze zajistit, aby do země, kterou tak láskyplně utlačuje, nikdy nevstoupila demokracie.

.