Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme náš pravidelný souhrn tipů na filmy, které na iTunes seženete o něco výhodněji. Tentokrát si přijdou na své milovníci komedií, adaptací komiksů i Tarantinových filmů. Co si vyberete?

Exmanželka za odměnu

Milo Boyd dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurleyovou (Jennifer Aniston). Tento úkol se zpočátku zdá jako snadno splnitelný, když ale Milovi Nicole zmizí, aby vypátrala viníky vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché. Oba bývalí partneři neustále stupňují finty, kterými se jeden druhého snaží obelstít – do chvíle, než zjistí, že jim jde oběma o život.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Exmanželka za odměnu pořídíte zde.

Čtyři svatby a jeden pohřeb

Tento víkend si můžete na iTunes také vypůjčit či zakoupit britskou romantickou komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb s Hugh Grantem a Andie MacDowell v hlavních rolích. Dvaatřicetiletý Charles má u žen velký úspěch, zatím se ale nechce vázat. Čím více ubývá jeho svobodných kamarádů, tím méně chce být jako oni. Když ale Charles potká nespoutanou Američanku Carrie, okamžitě se zamiluje, začíná ji pronásledovat a brzy zjišťuje, že se chce také vdávat, ale za někoho jiného!

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Čtyři svatby a jeden pohřeb pořídíte zde.

Sin City

Pokud máte spíše náladu na temnější komiksovou záležitost, nenechte si tento víkend na iTunes ujít snímek Sin City: Město hříchu. V tomto noirovém thrilleru se prolíná několik dějových linií z oblíbených komiksů Franka Millera. Bruce Willis zde ztvárňuje policistu s nemocným srdcem, který přislíbil ochranu sexy striptérce. Ve filmu uvidíme také Mickeyhou Rourkea v roli psance s posláním pomstít smrt své jediné životní lásky, Clivea Owena v roli Dwight, který po nocích brání Gail a její lehké děvy z Old Townu před neslitovným drsňákem se zálibou v násilí.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Sin City pořídíte zde.

Pařba v Bangkoku

Tři kamarádi Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) se opět vrací, tentokrát ve snímku s názvem Pařba v Bangkoku. Všichni tři mají ještě v živé paměti události z rozlučky v Las Vegas, proto Stu nenechá nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jak asi čekáte, nic nakonec nedopadne podle plánu…

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina

Film Pařba v Bangkoku pořídíte zde.

Kill Bill Vol.2

Nevěsta ve skvělém podání Umy Thurman je zpět. Dvě jména ze svého seznamu si již může vyškrtnout, v honbě za spravedlností ale neustává. Tentokrát se musí zaměřit na Budda a Elle Drivera. Ti jako jediný z celého komanda nájemných vrahů přežili. Nevěsta na svou křivdu nezapomíná, a moc dobře ví, že na konci její cesty za pomstou na ni čeká samotný Bill.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Kill Bill Vol. 2 pořídíte zde.

.