Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme náš pravidelný souhrn tipů na filmy, které na iTunes seženete o něco výhodněji. Tentokrát si přijdou na své milovníci roztomilých animáků, muzikálů, ježka Sonica nebo třeba psů.

Tajný život mazlíčků 2

V zábavném animovaném filmu Tajný život mazlíčků 2 pokračuje příběh Maxe, Gidget a dalších postaviček, které můžete znát z prvního dílu. Oblíbené hrdiny čeká i tentokrát vzrušující dobrodružství, které řádně ozkouší jejich odvahu a hrdinství. Pusťte se spolu se zvířecími hrdiny do nového příběhu.

  • 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Tajný život mazlíčků 2 pořídíte zde.

Ježek Sonic

Ježka Sonica všichni až dosud znali jako kreslenou postavičku z kultovních videoher, nyní ale přichází i na obrazovky v celovečerním snímku. Sonicovi se na Zemi líbí, ale poté, co omylem vyřadil z provozu elektrickou síť, na sebe přitáhl pozornost zlomyslného génia Robotnika. Podaří se Sonicovi ve spolupráci s přáteli zachránit svět?

  • 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Ježek Sonic pořídíte zde.

Velký Gatsby

Ve filmové adaptaci románu Velký Gatsby uvidíme Leonarda DiCapria v hlavní roli příběhu o Nicku Carrawayovi, který se počátkem 20. let minulého století vydal do New Yorku, aby našel svou vlastní verzi amerického snu. Nick se usadí nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho, a postupně se stává součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání.

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Velký Gatsby pořídíte zde.

Mamma Mia!

Sophiině svatbě chybí k dokonalosti již jen jedna jediná věc – aby ji její otec doprovodil k oltáři. Má to ale jeden háček … kdo je vlastně Sophiin otec? Užijte si zábavnou komedii plnou skvělých hereckých výkonů a nezapomenutelné hudby dnes již kultovní švédské kapely ABBA.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Mamma Mia! pořídíte zde.

Psí poslání

Každý pes přijde jednoho dne do nebe, nejdříve ale musí naplnit své poslání. Snímek Psí poslání je dojemnou adaptací populární knihy W. B. Camerona, a vypráví příběh oddaného psího hrdiny, který na svět přišel hned několikrát. Strhující a dojemný příběh připomene divákovi, že láska nikdy neumírá, skuteční přátelé nás neopustí a každé stvoření má na světě svoje jedinečné poslání.

  • 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Psí poslání pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více