Zavřít reklamu

Je tady víkend a spolu s ním také naše pravidelné tipy na zajímavé filmy, které nyní můžete na iTunes sehnat k zakoupení nebo vypůjčení o něco levněji. Kromě klasiky z devadesátých let se můžete těšit třeba také na dva dětské snímky.

Anglický pacient

Děj filmové klasiky z roku 1996 se odehrává v nelehkých časech druhé světové války. V péči britských spojenců se jednoho dne ocitá tajemný cizinec. O jeho nebezpečné minulosti zpočátku spojenci nemají ani tušení, když se však podaří odhalit jeho identita, rozvine se před očima také neuvěřitelný příběh vášně, intrik a dobrodružství.

 • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
 • Angličtina, čeština

Film Anglický pacient pořídíte zde.

Pacific Rim Uprising

Zlo, které mimozemští tvorové Kaiju napáchali na Zemi v prvním díle snímku Pacific Rim, byla jen předehra k tomu, co si pro lidstvo připravili teď. Tentokrát ale proti nim stojí piloti, ovládající Jaegery – obří roboty, kteří jsou svou velikostí a vybavením schopní konkurovat stejně vybaveným Kaiju. Přichází skutečná válka. Válka, na kterou se mnozí připravovali, ale kterou takto rozhodně nečekali.

 • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
 • Angličtina, čeština, české titulky

Film Pacific Rim Uprising pořídíte zde.

Smallfoot

Bigfoot naruby – to je animovaný zábavný snímek Smallfeet pro všechny generace. Mladý Yeti jednoho dne nachází něco, o čem si myslel, že neexistuje — lidskou bytost. Co všechno dokáže setkání s pidinožkou, a jak tato událost ovlivní prostomyslné Yettiho společenství? Co jiného ještě může být ve velkém světě za jejich sněhovou vesnicí. Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování.

 • 129,- zakoupení
 • Angličtina, čeština, české titulky

Film Smallfoot pořídíte zde.

A Good Year

Snímek A Good Year vypráví o londýnském investičním expretovi Maxi SKinnerovi (Russel Crowe), který se po smrti svého strýčka vrací na vinici, kde prožil část svého dětství. Max se původně chce od své minulosti zcela odpoutat a vinici prodat, věci ale naberou zcela jiný spád a Max v sobě nalezne to, co už od dětství postrádá.

 • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
 • Angličtina

Film A Good Year pořídíte zde

Lego příběh 2

Ve filmu LEGO příběh 2 se opět vracejí oblíbení hrdinové z Bricksburgu – jejich povinností je opět zachránit jejich milované město. Jeho obyvatele totiž ohrožuje další obrovské nebezpečí – útočníci LEGO DUPLO z vesmíru, kteří ničí vše, na co přijdou. Boj o záchranu města a znovunastolení řádu zavede Emmeta, Lucy, Batmana a jejich nové přátele do neznámých světů, kde je všechno jako v muzikálu. Prověří jejich odvahu, vynalézavost a mistrovské stavitelské schopnosti. Ukáže, co všechno v nich vlastně dříme.

 • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
 • Angličtina, čeština, české titulky

Film Lego příběh 2 pořídíte zde.

Témata: , , ,

Diskuze k článku

  Lego 2 vidim za 129,- ostatni sedi. Nicmene vetsina z tech filmu ma ceskou stopu (trapne stereo!!!! to bylo v beznem pouziti jiz v roce 1970). A ke kvailtnejsim originalnim zvukovym stopam nejsou CZ titulky, iTunes proste miri do pekel.

celý text

Čtěte více