Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme náš pravidelný souhrn tipů na filmy, které na iTunes seženete o něco výhodněji. Tentokrát si přijdou na své milovníci romantiky z 90. let, komedií, nebo třeba romantiky.

Bodyguard

And I will always love you… Kevin Costner a Whitney Houston rozehrávají v nestárnoucím romantickém dramatu Bodyguard z devadesátých let strhující příběh o bezbranné zpěvačce a jejím neohroženém bodyguardovi. Osobní strážce a ochránce slavné zpěvačky má kromě jiného jednu pevnou zásadu – nikdy se nezamilovat do své klientky. Srdci se ale někdy poručit nedá…

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Bodyguard pořídíte zde.

Dál než se zdálo

Ve filmu Dál než se zdálo se setkáváme s Justinem Longe a Drew Barrymore v rolích Garetta a Erin. Garett a Erin tvoří pár, který v současné chvíli stojí před budoucí těžkou zkouškou – Erin se kvůli studiu stěhuje do San Francisca, Garett na ni musí čekat v New Yorku. Jejich jediná možnost, jak udržovat vztah, je mobil a internet. Může mezi mužem a ženou fungovat vztah na dálku?

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina

Film Dál než se zdálo pořídíte zde.

Kurz sebeovládání

Nesmělý dobrák Dave Buznik (Adam Sandler) se jednoho dne nešťastně připlete k incidentu v letadle, a musí začít navštěvovat kurzy sebeovládání. Zde se potkává s psychiatrem Buddym Rydellem (Jack Nicholson). Buddy se po dalším incidentu k Davovi nastěhuje, Dave je ale z psychiatrových šílených metod nešťastný, a když mu Buddy navíc ještě přebere snoubenku, ztrácí veškeré zábrany.

  • 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Kurs sebeovládání pořídíte zde.

Noc v New Yorku

Noční New York je místem, na kterém se může odehrávat řada dobrodružství, nečekaných příhod i překvapivých setkání. Když mladé Brooke Dalton (Alice Eve) ujede v 1.30 vlak do Bostonu a navíc je okradena, zdá se, že je vše ztraceno. Náhodou se ale setkává s pouličním muzikantem Nickem Vaguhanem (Chris Evans), který stráví noc tím, že se jí snaží pomoci dostat se i přes všechnu smůlu do Bostonu dřív, než dorazí její manžel.

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Noc v New Yorku pořídíte zde.

Ztracený svět: Jurský park

Zničení původního Jurského parku před čtyřmi lety neznamenalo definitivní konec dinosaurů. Existoval totiž ještě jeden utajený ostrov. Nesl názvem Isla Sorna, a dinosauři na něm byli pěstováni zcela volně, v divkoé přírodě, bez jakéhokoliv dozoru a omezení. Z ostrovu Isla Sorna byli pak převáženi na Isla Nublar.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Ztracený svět: Jurský park pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více