Zavřít reklamu

Chytré telefony si od časů svých počátků prošly neuvěřitelným rozvojem. Ještě před deseti lety bychom si pomalu ani nedokázali představit, s čím vším nám dnes dokážou pomoct. Když se podíváme na současné iPhony, můžeme ihned vidět, co všechno vlastně dokážou zastat a k čemu je lze využít. Raketově se posunul například výkon či kvalita fotoaparátů, pro které už dávno není problém například nahrávat video ve 4K, fotit perfektní snímky i za zhoršených světelných podmínek a podobně.

iPhony zároveň vytlačují jinou domácí elektroniku a příslušenství a mají snahu tyto doplňky zcela nahradit. To pochopitelně souvisí se soustavným vývojem na poli chytrých telefonů, které dnes slouží jako multifunkční zařízení schopná pomalu čehokoliv. Pojďme se proto podívat na 5 funkcí iPhonu, které doslova nahrazují zmiňovanou domácí elektroniku.

Diskuze k článku

    Článek úplně o ničem! Je jedno jestli je to android nebo ios. To že v telefonu jsou stopky, kalkulačka, foťák víme všichni. Meteostsnice a chuvicka ok to všichni vědět nemusí, ale i jako android uzivatel vím, že ios ma spoustu jiných funkcí, které zde šli napsat. Př. Všeobecně probrat chytrou domacnost Applu.

celý text

Čtěte více