Zavřít reklamu

Zkratky na iPhonu mohou sloužit k různým účelům. Každý jistě uvítá nástroje, které mu jakýmkoliv způsobem urychlí, zpříjemní nebo zjednoduší práci. V dnešním článku vám přinášíme přehled pěti užitečných zkratek, které v tomto směru na iPhonu určitě využijete.

iMaster

iMaster je šikovná víceúčelová zkratka, s jejíž pomocí můžete na vašem iPhonu pracovat se soubory, složkami i médii, využívat funkcí map, pracovat s textem nebo třeba spravovat události ve vašem kalendáři. Kromě toho nabízí iMaster také možnost práce se zprávami.

Zkratku iMaster stáhnete zde.

MyWifis

Jak název napovídá, zkratka MyWifis vám poskytne řadu služeb, souvisejících s vaším Wi-Fi připojením. S pomocí této zkratky můžete například uložit podrobnosti, týkající se vašeho připojení, sdílet heslo s ostatními za pomoci vygenerovaného QR kódu, ale třeba také vytvořit PDF soubor pro přihlášení k vaší síti nebo třeba smazat veškeré uložené údaje.

Zkratku MyWifis stáhnete zde.

Calendar Assistant

Pokud na vašem iPhonu používáte nativní Kalendář, Fantastical nebo třeba Google Kalendář, jistě oceníte zkratku s názvem Calendar Assistant. S její pomocí můžete nejen otevřít jednotlivé aplikace, ale také zkontrolovat aktuální události, narozeniny, události s prošlou lhůtou, vytvořit plán na druhý den nebo třeba zkopírovat podrobnosti o vaší případné dostupnosti.

Zkratku Calendar Assistant stáhnete zde.

Random Number Generator

Potřebujete vygenerovat zcela náhodné dvojciferné číslo? Pak k tomuto účelu můžete směle využít zkratku s názvem Random Number Generator, která v tomto směru pracuje spolehlivě a rychle. V nastavení zkratky můžete změnit rozsah čísel a tím pádem také počet cifer.

Zkratku Random Number Generator stáhnete zde.

Photo Grid

Potřebujete rychle, bez zbytečné omáčky a spolehlivě spojit do koláže více fotografií z galerie na vašem iPhonu? Využijte zkratku Photo Grid. Po jejím spuštění stačí zkrátka jen vybrat jednotlivé snímky, které chcete přidat do koláže, a potvrdit. Výsledná koláž vašich fotografií bude automaticky uložena do galerie.

Zkratku Photo Grid stáhnete zde.

.