Zavřít reklamu

Řada z vás jistě na svém iPhonu používá aplikace typu Shazam – a řada z vás zajisté nezůstává u pouhého zjištění, jaká skladba se právě přehrává. S pomocí zkratky jménem Shazam++ můžete s rozpoznanými skladbami nakládat hned několika různými způsoby.

Nenechte se zmást názvem – zkratka Shazam++ rozhodně nespolupracuje pouze s touto aplikací, ale dokáže se propojit také s řadou dalších jako je třeba Spotify, YouTube, Apple Music nebo třeba SoundCloud. S pomocí zkratky Shazam++ můžete nejen zjistit, jaká skladba se právě ve vašem okolí přehrává, ale také si ji rovnou nechat přehrát na platformě, kterou si zvolíte (přehrávání začne přímo v příslušné aplikaci). Zkratka Shazam++ ale nabízí řadu dalších nástrojů, jako je třeba vyhledávání nejnovějších aktualizací, zobrazení detailních informací o skladbě – například o délce jejího trvání, datu vydání nebo třeba žánru, vygooglení dalších informací o skladbě, vyhledání textu a jeho přidání do nativních Poznámek na vašem iPhonu nebo různých možností sdílení.

Zkratka Shazam++ funguje opravdu spolehlivě a pracuje rychle, v menu se bez problémů ihned zorientujete, a v průběhu zkoušení nedošlo k problémům se žádnou z jejích funkcí. Zkratka pochopitelně vyžaduje přístup k příslušným hudebním aplikacím. Odkaz pro její stažení nezapomeňte otevřít v prohlížeči Safari na iPhonu, do kterého ji chcete nainstalovat, a ujistěte se také, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili používání nedůvěryhodných zkratek. Abyste zkratku mohli používat, musíte mít na svém iPhonu nainstalovanou aplikaci Shazam.

Zkratku Shazam++ stáhnete zde.

.