Zavřít reklamu

Máme zde léto a s ním i prázdniny a patřičně vysoké teploty. Ať už musíte být v práci či si užíváte právě prázdnin nebo dovolené, tento seznam aplikací by neměl ve vašem iPhonu chybět. Díky nim nebudete hlady, nebudete se nudit a poskytnou třeba i zdravotní pomoc.

foodora

Máte chuť na jídlo ze své oblíbené restaurace nebo byste si chtěli udělat rychlý nákup z obchodu? Smlsněte si na šťavnatém burgeru, křupavé pizze, čerstvém sushi, zdravém salátu, sladkém dortu nebo doplňte zásoby v ledničce. Ať už potřebujete cokoliv, stačí pár kliknutí a kurýr je během chvilky u vašich dveří. Jedná se o platformu Dáme jídlo, která se letos přejmenovala.

foodora v App Store

Audiotéka

Nechte si vyprávět příběhy, bavte se i vzdělávejte s audioknihami a dalšími audio formáty v nové vylepšené mobilní aplikaci od Audiotéky. Vyberte si z nabídky tisíců titulů a mějte své oblíbené příběhy kdykoli po ruce – v zaměstnání i na dovolené, pokud už vás nebaví rádiové frekvence plné reklam nebo podcasty.

Audiotéka v App Store

Týmuj

Jde o aplikaci pro snadnou organizaci a komunikaci ve sportovních týmech a skupinách. Hodí se pro jakýkoli sport. Kapitáni, vedoucí nebo trenéři tak mohou své týmy snadno řídit přímo z mobilu. Členové týmu nebo rodiče malých sportovců mají také perfektní přehled o akcích a novinkách. Aplikaci lze využívat samostatně nebo jako doplněk webového profilu týmu na Týmuj.cz.

Týmuj v App Store

Záchranka

Mobilní Záchranka v případě nouze jednoduchým způsobem kontaktujete Zdravotnickou záchrannou službu a Horskou službu. Zároveň záchranářům odešlete vaši přesnou polohu a další užitečné informace, které slouží pro vaši záchranu. Pro rychlý příjezd záchranné služby, nebo přílet vrtulníku je totiž důležitá přesná znalost místa zásahu. Jednoduchým přidržením nouzového tlačítka kontaktujete linku 155.

Záchranka v App Store

První pomoc

S aplikací Českého červeného kříže si budete umět poradit při většině příhod, ať už si zvrtnete kotník nebo půjde někomu o život. Jsou zde videa, interaktivní kvízy a návody krok za krokem – první pomoc nikdy nebyla jednodušší a zábavnější. Součástí jsou i rychlé rady pro chvíle, kdy jde o každou sekundu. Volat nouzová čísla pak můžete přímo z aplikace. A nejen to – najdete tu řadu rad i pro jiné krizové situace.

První pomoc v App Store

Windy.com

Díky široké nabídce modelů počasí tahle česká aplikace spolehlivě ví, kolikd bude stupňů, jestli zaprší a odkud vane vítr – třeba při kitesurfingu. Vy si tak můžete v klidu naplánovat svůj den i dovolenou tam, kde zrovna jste nebo tam, kam zrovna jedete. K dispozici je přes 50 údajů jako atmosférický tlak, teplota oceánů nebo extrémní povětrnostní jevy.

Windy.com v App Store

TaoMix 2

Pleskání kapek vody o zem, ostré zvuky mačkání plechovky, svist vzduchu při nafukování balónu. Jsou to známé zvuky, které ale jistým způsobem lahodí našemu uchu a pomáhají nám relaxovat – právě to je ASMR. A aplikace TaoMix 2 jich nabízí širokou škálu Pokud tedy potřebujete orazit od balení se na dovolenou nebo si prostě v tomto parnu ulevit, jedná se o skvělý způsob.

TaoMix 2 v App Store

.