Zavřít reklamu

Přizpůsobení rychlosti

V Diktafonu na iPhonu si můžete kromě jiného také přizpůsobit rychlost přehrávání záznamu. Spusťte Diktafon,  najděte záznam, který chcete přehrát se změněnou rychlostí, a stiskněte ikonku nastavení. Na posuvníku, který se vám zobrazí, můžete následně upravit rychlosti přehrávání.

Přeskakování tichých pasáží

Poslech tichých míst v důležité nahrávce z Diktafonu není nic příjemného. Novější verze operačního systému iOS ale naštěstí umožňují vynechat v záznamech tiché pasáže. Stačí v Diktafonu vyhledat příslušný záznam, klepnout na něj a stisknout ikonku nastavení. Následně stačí jen aktivovat položku Přeskakovat ticho.

Vylepšení kvality záznamů

Nativní Diktafon v iOS možná nedokáže zázraky, to ale neznamená, že s jeho pomocí nemůžete alespoň trochu vylepšit kvalitu vašich nahrávek. Spusťte Diktafon, vyhledejte požadovaný záznam, klepněte na něj a stiskněte ikonku nastavení. Poté aktivujte položku Vylepšit záznam.

Možnosti sdílení nahrávek

Diktafon v operačním systému iOS vám kromě jiného nabízí také možnost sdílení vašich nahrávek, což se hodí například v případě, že si nahráváte přednášku, o kterou se následně chcete podělit s dalšími studenty. Sdílet můžete i více záznamů – stačí spustit Diktafon, vpravo nahoře klepnout na Upravit a poté označit položky, které chcete sdílet. Nakonec stačí jen klepnout na tlačítko pro sdílení a zvolit požadovaný způsob sdílení.

Nahrávky z Apple Watch

Pokud kromě iPhonu vlastníte také Apple Watch, určitě víte, že i zde máte k dispozici Diktafon, a můžete na něj pořizovat záznamy. Pokud byste si na iPhonu chtěli v Diktafonu přehrát nahrávky z Apple Watch, stačí vlevo nahoře klepnout na ikonu s šipkou a poté rozkliknout sekci Záznamy z hodinek.

diktafon tipy triky ios 15
.