Zavřít reklamu

Ke komunikaci prostřednictvím iPhonu nemusí sloužit zdaleka jen nativní FaceTime a Zprávy. Mezi oblíbené komunikační aplikace patří například Signal, který se může pochlubit přehledným uživatelským rozhraním, užitečnými funkcemi a relativní bezpečností. Pokud jste si i vy oblíbili tuto aplikaci, můžete při jejím používání vyzkoušet některý z pěti tipů a triků, které vám dnes přinášíme.

Zamknutí

Pro ještě větší soukromí můžete v aplikaci Signal na vašem iPhonu nastavit uzamčení. V levém horním rohu klepněte na ikonku vašeho profilu a zvolte Soukromí. V sekci Bezpečnost aplikace můžete aktivovat položky Skrýt obrazovku v přepínači aplikací a Zámek displeje, případně nastavit čas zamknutí displeje.

Správa upozornění

V souvislosti s používáním aplikace Signal je spojená také řada různých upozornění. Ne o všechny ale vždy stojíme – například o upozornění na to, že některý z vašich kontaktů připojil k Signalu. Pro správu upozornění klepněte v levém horním rohu na ikonku vašeho profilu a zvolte Oznámení. V sekci Upozornit, když poté deaktivujte položku Kontakt se připojil k Signalu.

Notifikace zpráv

V aplikaci Signal pro iOS si můžete snadno přizpůsobit také notifikace zpráv. V levém horním rohu klepněte na ikonku vašeho profilu a zvolte Oznámení. V sekci Obsah notifikace klepněte na Zobrazit a poté vyberte, jakou podobu mají mít notifikace na příchozí konverzace v Signalu na vašem iPhonu.

Rozostření tváří

Při posílání fotografií prostřednictvím aplikace Signal na vašem iPhonu můžete také rozostřit obličeje lidí. Nejprve nalevo od pole pro zadání zprávy klepněte na + a poté vyberte fotografii z galerie. V horní části displeje klepněte na ikonku kroužku a poté můžete zvolit buďto automatické rozostření, nebo manuální, při kterém můžete rozostřit jakýkoliv objekt.

Sledování aktivity

Pokud nechcete, aby ostatní uživatelé viděli, kdy jste přečetli jejich zprávu na Signalu, nebo jestli právě píšete, můžete tyto informace skrýt. V levém horním rohu klepněte na ikonku vašeho profilu a zvolte Soukromí. V sekci Odesílání zpráv aktivujte položky Potvrzení o přečtení a Indikátory psaní.

.