Zavřít reklamu

Jste na Twitteru jako doma, ale z jakéhokoliv důvodu vám nevyhovuje jeho originální aplikace? App Store naštěstí nabízí poměrně velké množství aplikací, které vám skvěle poslouží jako twitterový klient. V dnešním článku si představíme pět z nich.

Twitterific

Twitterific je elegantní twitterový klient pro iOS, který nabízí možnost přehledného a ničím nerušeného sledování obsahu na Twitteru, snadné vytváření příspěvků, a nabízí také spoustu skvělých a užitečných funkcí, jako je možnost ztlumení nežádoucích účtů, přizpůsobení fontů písma i vzhledu aplikace, rychlé odpovědi nebo třeba možnost snadného přepínání mezi více účty.

Aplikaci Twitterific stáhnete bezplatně zde.

Tweetbot 6

Tweetbot patří dlouhodobě mezi oblíbené twitterové klienty, a není se čemu divit. Tato cenami ověnčená aplikace vám umožní příjemné a pohodlné používání Twitteru, nabízí možnost chronologického seřazení kanálu novinek, filtry pro ztlumení nežádoucích účtů, možnost přidávání poznámek k vybraným profilům a mnoho dalšího. Tvůrci aplikace Tweetbot vždy drží krok s aktuálními verzemi operačního systému iOS, takže se můžete těšit třeba také na podporu widgetů na ploše a další příjemné bonusy.

Aplikaci Tweetbot stáhnete bezplatně zde.

Crowdfire

Aplikaci Crowdfire si oblíbí zejména ti, kteří chtějí také sledovat, jak se jejich twitterovému profliu daří. Tento klient totiž kromě jiného nabízí možnost plánování příspěvků, detailní sledování zmínek, možnost sledování růstu vašeho profilu nebo třeba toho, jak velký dosah mají vaše jednotlivé příspěvky. Pokud hledáte klienta, který vám zároveň poslouží také pro účely analýzy, je Crodwfire správnou volbou.

Aplikaci Crowdfire stáhnete bezplatně zde.

Echofon for Twitter

Echonfon je svižný, výkonný, funkcemi nabitý klient pro Twitter, který nabízí funkce, jako třeba možnost pokročilé práce s mediálním obsahem, podpora řady externích služeb včetně Instagramu nebo YouTube, pokročilé vyhledávání s integrací map nebo třeba spolupráce s nástroji, sloužícími pro odložení obsahu k pozdějšímu přečtení. Echofon umožňuje také pokročilou správu vašeho profilu a mnoho dalšího.

Aplikaci Echofon for Twitter stáhnete bezplatně zde.

Tweetlogix

Tweetlogix je placená aplikace, která za relativně snesitelnou cenu nabízí obrovské množství báječných funkcí. Můžete zde využít například opravdu pokročilé filtrování na základě celé řady parametrů, možnost volby přizpůsobitelných motivů, nastavení chronologického řazení příspěvků, pokročilé možnosti pro konverzace a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou také funkce, jako třeba seznamy, označování nepřečteného obsahu a další.

Aplikaci Tweetlogix stáhnete za 129 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více