Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi pravidelné uživatele populární diskuzní platformy Reddit, jistě byste si své oblíbené subreddity chtěli pročítat také na vašem iPhonu. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje oficiální aplikace Reddit, možná si vyberete z našich dnešních tipů.

Apollo

Apollo for Reddit je mým osobním favoritem. Tuto aplikaci používám již několik let, a nevypadá to, že bych za ni v budoucnu chtěla shánět náhradu. Apollo má velmi přehledné a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní, nabízí bohaté možnosti přizpůsobení, zobrazení, a plno funkcí pro prohlížení i správu obsahu a pro prohlížení médií. Vyhovovat bude zejména těm, kteří často přeskakují mezi jednotlivými subreddity, samozřejmostí je podpora celosystémového tmavého režimu a podpora Face ID / Touch ID.

Aplikaci Apollo for Reddit stáhnete bezplatně zde.

narwhal

Mezi další populární klienty pro Reddit patří aplikace narwhal. Nabízí možnost přehledného zobrazení všech vašich sledovaných subredditů, podporu gest, možnost skrývání a ukládání linků i bohaté možnosti správy a přidávání příspěvků. Narwhal je rychlý, spolehlivý, přehledný klient, kterého ocení zejména ti uživatelé, kteří dávají přednost ovládání za pomoci gest.

Aplikaci narwhal stáhnete bezplatně zde.

Reno

Pokud byste se chtěli zkusit na Reddit podívat tak trochu jinak, můžete vyzkoušet aplikaci s názvem Reno. Reno je redditový klient, který se může pochlubit opravdu velmi minimalistickým uživatelským rozhraním a netradičním rozvržením příspěvků. Reno nabízí podporu tmavého režimu a vyznačuje se také velmi snadným ovládáním.

Aplikaci Reno stáhnete bezplatně zde.

Slide

Slide for Reddit je oblíbeným a výkonným klientem, který nabízí řadu skvělých funkcí pro všechny uživatele Redditu. Může se pochlubit jedinečným a dokonale přehledným designem se spoustou možností přizpůsobení a nastavení, nabízí variantu pro Apple Watch i iPad a umožňuje ukládání obsahu pro pozdější přečtení, synchronizaci napříč zařízeními, podporu Split View v iPadOS a mnoho dalšího.

Aplikaci Slide stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více