Zavřít reklamu

Na svých iPhonech můžete kromě jiného využívat také nejrůznější zkratky. Ty mohou sloužit k zábavě i k práci. V dnešním článku si představíme pětici zajímavých a užitečných iOS zkratek, které vám dokáží skvěle usnadnit a zpříjemnit práci na vašem jablečném smartphonu.

Battery Manager

Battery Manager je všestranný a užitečný nástroj, který vám umožní spravovat nabíjení baterie vašeho iPhonu. Po spuštění této zkratky se vám zobrazí jednoduché menu, ve kterém si následně můžete vybrat, zda chcete aktivovat superrychlé nabíjení, přejít do ultra úsporného režimu, nebo některý z těchto režimů například deaktivovat.

Zkratku Battery Manager stáhnete zde.

Utilities Menu

Utilities Menu je skvělá zkratka, která představuje rozcestník ke všemu, co by se vám na iPhonu mohlo hodit. Umožní vám například ovládat vaši Apple TV, zahrát si některou z jednoduchých zábavných her, procházet internet a stahovat z něj obsah, nebo třeba pracovat s médii. Vzhledem ke své obsáhlosti se tato zkratka může v některých případech vyznačovat o něco pomalejším chodem.

Zkratku Utilities Menu stáhnete zde.

Clipboard+ 2020

Clipboard+ 2020 nabízí opravdu bohaté možnosti práce s obsahem schránky na vašem iPhonu. Tato šikovná zkratka vám po svém spuštění nabídne menu, ve kterém si můžete zvolit, zda si chcete prohlédnout obsah vaší schránky, kompletně jej odstranit, upravit, sdílet, nebo třeba uložit pro pozdější použití.

Zkratku Clipboard+ 2020 stáhnete zde.

Extend

Pokud na vašem iPhonu často pracujete s fotografiemi a screenshoty, určitě se vám bude hodit zkratka s názvem Extend. S pomocí tohoto užitečného nástroje můžete fotografie jednoduše a rychle překlápět, otáčet či kombinovat do nejrůznějších koláží, ale třeba také exportovat GIF do videa a naopak, nebo nebo měnit velikost, aplikovat rozmazání a spoustu dalšího.

Zkratku Extend stáhnete zde.

SafariMastr

SafariMastr je šikovná utilita, která rozšíří vaše možnosti práce v Safari na iPhonu. S její pomocí můžete třeba aktivovat tmavý režim, ale také například zahájit automatické scrollování, upravit vzhled zobrazené webové stránky nebo třeba na danou stránku přidávat virtuální samolepicí lístečky. Zkratka má oprávnění číst webové stránky, při jejím používání tedy dodržujte zásady ochrany soukromí.

Zkratku SafariMastr stáhnete zde.

.