Zavřít reklamu

Apple Watch jsou kromě jiného také skvělým společníkem pro cvičení a fitness. Pokud své chytré hodinky od Applu využíváte právě k tomuto účelu, a pátráte po nových aplikacích, s jejichž pomocí byste mohli zefektivnit a zpříjemnit vaše cvičení s Apple Watch, můžete vyzkoušet některý z titulů, které vám představujeme v našem článku. Kromě aplikací doporučujeme při cvičení také používat doplňky stravy.

EXi

Chcete se vrátit ke cvičení, ale máte za sebou delší nemoc nebo třeba operaci? Pokud jste vše řádně zkonzultovali se svým lékařem, můžete si na pomoc přibrat také aplikaci s názvem EXi. Tato aplikace, vyvinutá ve spolupráci s experty, vám dokáže v rámci rekonvalescence najít tu správnou míru a intenzitu cvičení. Aplikace je navržena pro uživatele s různými chronickými chorobami, ale třeba také pro uživatele, trpící úzkostí nebo pro ty, kteří prodělali nemoc COVID-19.

Aplikaci EXi stáhnete bezplatně zde.

None to Run

Chtěli byste začít běhat, ale až dosud jste maximálně popoběhli na autobus? Pak se právě vám bude jistě hodit aplikace s názvem None to Run. Jak její název napovídá, je určena právě pro ty, kteří začínají běhat úplně od nuly, a nemají s tímto typem pohybové aktivity žádné zkušenosti. Aplikace ale nabízí také cvičební programy a tréninkové plány pro ty, kteří dříve běhali, ale z jakýchkoliv důvodů si museli dát hodně dlouhou pauzu. Najdete zde jednoduchá, ale účinná silová a další cvičení, stejně jako postupné plány pro ty, kteří nedokáží běžet více než pět minut v kuse.

Aplikaci None to Run stáhnete bezplatně zde.

Fiit: Workouts and Fitness Plans

Ať už chcete zhubnout, zlepšit vaši flexibilitu nebo se třeba jen jednoduše cvičením zbavit stresu, aplikace Fiit: Workouts and Fitness Plans pro vás vždy najde to pravé cvičení. Fiit nabízí doslova stovky cvičebních programů, které si můžete přehrávat také na vašem iPhonu, iPadu či na Apple TV. Najdete zde cvičení s pomůckami i bez, kardio, posilování, ale také třeba jógu, pilates, nebo například cvičení pro ženy po porodu.

Aplikaci Fiit: Workouts and Fitness Plans stáhnete zde.

Centr

Bez ohledu na to, kdo jste a jaký je váš cíl, aplikace Centr by Chris Hemsworth vám pomůže ho dosáhnout. Nabídne vám denní dávku cvičebních videí nejrůznějších typů od HIIT přes silový trénink až po MMA spolu s flexibilními stravovacími plány.

Aplikaci Centr stáhnete zde.

Gymaholic Workout Tracker

Aplikace Gymaholic Workout Tracker funguje s využitím rozšířené reality na vašem iPhonu, skvěle ji ale můžete používat také na vašich Apple Watch. Jedná se o virtuálního osobního trenéra, kterého si můžete přizpůsobit opravdu na maximum. Na iPhonu si vytvoříte vaše virtuální „já“, jehož obraz sio můžete promítnout kamkoliv do prostoru kolem sebe. Aplikaci lze využít ke cvičení doma i v tělocvičně.

Aplikaci Gymaholic Workout Tracker stáhnete zde.

.