Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Taskmator – TaskPaper Client

Aplikace Taskmator – TaskPaper Client je elegantním a bezproblémovým řešením pro zapisování vašich nadcházejících úkolů. Ty si totiž v rámci aplikace můžete libovolně kategorizovat, vést si o nich co nejlepší přehled a taktéž jim nastavovat prioritu podle jejich závažnosti.

Mini Watch Games 24-in-1

Zakoupením balíčku Mini Watch Games 24-in-1 získáte přístup ke 24 herních titulům, které můžete hrát na vašem iPhonu a hodinkách Apple Watch. Mezi hrami samozřejmě nechybí legendární Snake, Block Run nebo Tower.

Writemator – Plain Text Editor

Jak již samotný název napovídá, aplikace Writemator – Plain Text Editor nám v našich iPhonech a iPadem pomůže se zapisováním, editováním a ukládáním textu. Jestliže tedy hledáte aplikaci, která by si s těmito funkcemi hravě poradila, možná byste měli zvážit právě Writemator.

Aplikace a hry na macOS

PDF Unlocker Expert

Někdy se můžete setkat s nějakým uzamčeným PDF dokumentech, který však nutně potřebujete otevřít a například si nemůžete vzpomenout na heslo. Přesně tento problém řeší aplikace PDF Unlocker Expert, která dokáže heslo z dokumentu spolehlivě odstranit a navíc je ke dnešnímu dni k dispozici zcela zdarma.

FlashFrozen

Populární plugin Flash se za svou existenci těší velké oblibě, a přestože jej dnes částečně nahrazuje populární HTML5, některé aplikace na něm stále běží. Jeho hlavním problémem je, že dokáže absolutně zamrazit váš Mac a rapidně zvýšit jeho teplotu. S tímto problémem by si však měla poradit aplikace FlashFrozen, která v případě blížícího se pádu plugin vypne.

Emoji Charades

Pokud hledáte hru, kterou si budete moci zahrát společně s přáteli, avšak budete při tom v jedné místnosti, rozhodě byste měli zbystřit. Hra Emoji Charades totiž „přeloží“ váš vstup do emotikon a vaši přátelé budou muset následně hádat, o jaké například slovo se jedná.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.