Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Affinity Photo

Zakoupením aplikace Affinity Photo získáte perfektní nástroj, který je plně optimalizovaný pro vaše jablečné tablety a slouží pro kreslení či úpravu těch nejrůznějších snímků. Aplikace jako taková toho nabízí skutečně dost a v poměru cena/výkon je dle mého názoru bezkonkurenční.

Stage Fright

Ve hře Stage Fright se ocitnete v roli poroty pěvecké soutěže, kde budou chodit příšerky všech druhů předvádět svůj zpěv. Na konci každého představení bude jen a pouze na vás, zdali se vám zpěv dané příšerky líbil či nikoliv. Podle oficiální dokumentace je hra určena především dětem, avšak rozhodně se jí nemusí bránit ani dospělí.

The Last Warlock

Tahová strategie The Last Warlock vás nadchne především svými RPG prvky. V této hře se chopíte role posledního černokněžníka, jehož úkolem je odhalit tajemství své země a dávat si přitom pozor na ty nejrůznější pasti a nástrahy.

Aplikace a hry na macOS

Gone Home

Ve hře Gone Home budete čelit obrovskému tajemství, které budete muset nějakým způsobem vyřešit. Příběh se začíná odehrávat v červnu roku 1995, kdy váš hlavní hrdina dorazí po roce ze zahraničí domů. Jediný problém však je, že vás vaše rodina při příjezdu vůbec nepřivítá a jakmile dorazíte do rodného domu, najdete ho úplně prázdný.

Table Soccer Foosball 3D

Jestliže vás baví klasický stolní fotbálek a rádi byste si jej občas zahráli i na vašem Macu, zakoupením hry Table Soccer Foosball 3D by se měly vaše tužby naplnit. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, hra samotná vám nabídne ze třech předdefinovaných obtížností, díky čemuž byste neměli mít problém se samotným hraním.

Image Watermarker

Jak již název této aplikace napovídá, Image Watermarker slouží pro přidání takzvaného vodoznaku do vašich snímků a fotografií. Pokud byste chtěli vaše soubory opatřit touto dodatečnou ochranou, aplikace Image Watermarker by vám v tomto měla spolehlivě pomoct.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.