Zavřít reklamu

Nové AirPods Pro předčily očekávání. Sluchátka se nejenom skutečně povedla, ale i navzdory své vyšší ceně je o ně extrémní zájem. Znovu se tak opakuje stejná situace jako s původními AirPody před třemi lety, kdy v předvánočním období byly prakticky všude nedostupné. V případě AirPods Pro tomu není jinak a pokud si je nyní objednáte přímo od Applu, obdržíte je až zkraje příštího roku. Dnes ale vybraným tuzemským e-shopům dorazilo několik kusů na sklad a například v Mobil Pohotovost mají aktuálně AirPods Pro k dispozici.

Pokud chcete AirPody Pro obdržet ještě před Vánoci, nabízí se nyní pravděpodobně jedna z posledních šancí. Stránky Applu totiž hlásí předpokládané doručení až 2. ledna a například Alza by měla obdržet několik kusů až 16. prosince s tím, že budou pravděpodobně ihned vyprodané. Podobně jsou na tom i ostatní autorizovaní prodejci z Česka, kteří uvádí pouze to, že sluchátka jsou na cestě do jejich skladů. Například v iWantu se můžete nechat zapsat na čekací listinu a posunout se přední místa v seznamu tím, že složíte zálohu – takový je o nové AirPods Pro zájem.

Pravděpodobně jediným autorizovaným prodejcem, který má AirPody Pro aktuálně skladem, je Mobil Pohotovost. Ta dnes podle našich informací obdržela hned několik kusů. Sluchátka jsou k dispozici i na kamenných prodejnách v Brně a na Praze 1, největší šanci ale budete pochopitelně mít při objednávce online. Jestliže máte o sluchátka skutečně zájem, doporučujeme s nákupem příliš dlouho neotálet – při minulém doskladnění před dvěma týdny zmizely zásoby do druhého dne.

airpods pro
.