Zavřít reklamu

Je to jen několik málo minut nazpátek, co Apple konečně představil svůj lokalizační přívěšek s názvem AirTag. Původně jsme se jej měli dočkat již minulý rok na jedné z posledních konferencí, každopádně si dal Apple pěkně na čas a přišel s ním až nyní. Kromě AirTags pak Apple představil i zbrusu novou generaci Apple TV, kompletně přepracovaný iMace a brutální iPad Pro.

AirTags cena

Konkrétně Apple nabízí AirTags ve dvou „variantách“, respektive ve dvou různých baleních. Pokud se rozhodnete pro zakoupení balení s jediným AirTagem, tak zaplatíte 890 korun. V případě, že patříte mezi jedince, kteří často zapomínají, tak můžete sáhnout po výhodném balení čtyř AirTagů. Za tohle větší balení zaplatíte 2 990 korun, což je rozdíl více než 500 korun. U samotného výběru si pak můžete vybrat také gravírování. Objednávky začínají 23. dubna 2021, tedy již v pátek, a to tradičně ve 14:00. Sáhnete po AirTagu, anebo vás tento produkt nezajímá? Dejte nám to vědět do komentářů.

Diskuze k článku

  Popravdě stále hledám hlubší logiku produktu.
  Marně přemýšlím kdy jsem hledal klíče (dům/auto) déle než minutu.
  Vzhledem k ceně  produktů očekávám že většina bude v jisté fázi pořádkumilovnosti a tak tento produkt mě asi mine …

  Pro mě produkt logiku má, jelikož věčně někde klíče či cokoliv jiného nechávám.

  Upřímně vás lituji. Tedy spíše vaši peněženku 😂
  Pokud tento předražený nesmysl připnete na klíče a COKOLIV JINÉHO, co můžete ztratit, připravte se na ekonomicky šok domácnosti 😂😂😂

celý text

Čtěte více