Zavřít reklamu

Je to jen několik málo minut nazpátek, co Apple konečně představil svůj lokalizační přívěšek s názvem AirTag. Původně jsme se jej měli dočkat již minulý rok na jedné z posledních konferencí, každopádně si dal Apple pěkně na čas a přišel s ním až nyní. Kromě AirTags pak Apple představil i zbrusu novou generaci Apple TV, kompletně přepracovaný iMace a brutální iPad Pro.

AirTags cena

Konkrétně Apple nabízí AirTags ve dvou „variantách“, respektive ve dvou různých baleních. Pokud se rozhodnete pro zakoupení balení s jediným AirTagem, tak zaplatíte 890 korun. V případě, že patříte mezi jedince, kteří často zapomínají, tak můžete sáhnout po výhodném balení čtyř AirTagů. Za tohle větší balení zaplatíte 2 990 korun, což je rozdíl více než 500 korun. U samotného výběru si pak můžete vybrat také gravírování. Objednávky začínají 23. dubna 2021, tedy již v pátek, a to tradičně ve 14:00. Sáhnete po AirTagu, anebo vás tento produkt nezajímá? Dejte nám to vědět do komentářů.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Popravdě stále hledám hlubší logiku produktu.
  Marně přemýšlím kdy jsem hledal klíče (dům/auto) déle než minutu.
  Vzhledem k ceně  produktů očekávám že většina bude v jisté fázi pořádkumilovnosti a tak tento produkt mě asi mine …

  Pro mě produkt logiku má, jelikož věčně někde klíče či cokoliv jiného nechávám.

  Upřímně vás lituji. Tedy spíše vaši peněženku 😂
  Pokud tento předražený nesmysl připnete na klíče a COKOLIV JINÉHO, co můžete ztratit, připravte se na ekonomicky šok domácnosti 😂😂😂

celý text





Čtěte více



.