Zavřít reklamu

Napadlo vás někdy, jak je na tom po stránce kvality obsahu  TV+ ve srovnání s konkurencí? Přesně na to se nyní zaměřila nová studie, která přináší vcelku zajímavé výsledky. Zároveň jsme se dnes dočkali uveřejnění zajímavého 3D renderu chystaného iPhonu 13. Co nám poodhalil?

 TV+ nabízí kvalitnější obsah než konkurence, tvrdí studie

Streamovací platforma  TV+ byla představena již před dvěma lety. Ačkoliv se tato služba nepyšní stejnými čísly jako konkurence, nemusí věšet hlavu. Nová studie portálu self.inc totiž přináší vcelku zajímavé informace, podle kterých má zmiňovaná  TV+ nejkvalitnější obsah v porovnání s Netflixem, HBO Max, Prime Video, Disney+ a Hulu. Pro srovnání bylo použito skóre z filmové databáze IMDd v kombinaci s údaji o amerických zákaznících.

Studie tedy tvrdí následující.  TV+ se může pochlubit nejvyšším skóre ve zmiňované databázi, konkrétně tedy 7,24 z celkových 10. Zároveň ale musíme upozornit na jednu věc – jablečná služba totiž nabízí pouze 65 titulů, což je ve srovnání s konkurencí zanedbatelné množství. Může se ale také pyšnit větším počtem 4K HDR videa s průměrnou kvalitou 7,13, zatímco Netflix získal 6,94, Disney+ 6,63 a HBO Max 7,01. V tomto případě se nejedná o nic neočekávatelného. Apple totiž dlouhodobě vyrábí (nejen) produkty s důrazem na kvalitu a jejich prémiovost a bylo by skutečně divné, kdyby se podobně nestavěl i k titulům ze své streamovací platformy. Tabulku s podrobnějším hodnocením jednotlivých kategorií si můžete prohlédnout zde.

iPhone 13 by mohl změnit design fotosoustavy

Během dnešního dne internetem proletěl pozoruhodný 3D render chystaného iPhonu 13, který poodhaluje zajímavé novinky. Design jako takový, až na pár výjimek, by se nikterak měnit neměl. Příspěvek se nejprve objevil na indickém tech blogu MySmartPrice, který se odvolává na spolehlivé zdroje z dodavatelského řetězce. Nové snímky každopádně potvrzují dřívější úniky. Všimnou si totiž můžeme menšího výřezu, po kterém jablíčkáři volají prakticky od vydání iPhonu X v roce 2017.

Prohlédněte si zajímavý 3D render iPhonu 13 (MySmartPrice):

Co je ale zajímavější, je uspořádání objektivů v případě zadní fotosoustavy. Jelikož by snímky měly odkazovat na základní variantu iPhone 13, můžeme na nich vidět dva fotoaparáty – širokoúhlý a ultraširokoúhlý. Změna každopádně spočívá v tom, že již nejsou uloženy vertikálně (jako u iPhonu 11 a 12), ale diagonálně. Zároveň musíme zmínit, že doposud žádný jiný zdroj nepoukázal na takovouto možnou změnu. K samotnému renderu bychom tedy měli přistupovat raději opatrně a počkat i na vyjádření ostatních.

iPhone 13 koncept
Dřívější koncept iPhonu 13 Pro

Apple vydal 8. beta verze iOS/iPadOS 14.5 a macOS 11.3 Big Sur

Apple dnes vydal již osmé beta verze svých operačních iOS/iPadOS 14.5 a macOS 11.3 Big Sur, a to pouze týden po uvěřejnění předchozích, sedmých bet. Jestliže tedy máte vývojářský účet a aktivně se podílíte na testování nových systémů, můžete si je již nyní klasickým způsobem aktualizovat. Nové verze by s sebou měly přinést opravy chyb.

.