Zavřít reklamu

Dnes po sedmé hodině večerní Apple opět vydal nové bety do nadcházejících verzí svých operačních systémů. Tentokrát se nové verze dočkaly téměř všechny systémy, u kterých v současné době nějaká forma beta testu probíhá. Uživatelé s vývojářským účtem tak mají k dispozici pátou vývojářskou betaverzi iOS 11.1, čtvrtou vývojářskou betaverzi macOS High Sierra 10.13.1 a čtvrtou betu tvOS 11.1. Uživatelé s Apple Watch si na novou verzi budou muset počkat.

Ve všech případech by měla být aktualizace dostupná skrze standardní metodu a to pro všechny, kdo disponují kompatibilním účtem. Pokud se chcete tohoto beta testu účastnit, musíte disponovat vývojářským účtem a aktuálním beta profilem. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete se do testu zapojit. Paralelně s tímto vývojářským beta testem probíhá ještě otevřený, který je k dispozici pro všechny, a který vyžaduje jen registraci do Apple Beta programu. Účastníci otevřeného beta testu dostávají aktualizace z pravidla o něco později.

Zatím není příliš jasné, jaké změny se v nových verzích nachází. Jakmile se výčet změn někde objeví, budeme vás o něm informovat. Zatím si můžete přečíst changelog z iOS verze, který najdete v angličtině níže. Jsou ovšem naprosto totožné s textem, který se nacházel u bety číslo 4, kterou Apple vypustil v pátek.

.