Zavřít reklamu

Nechybělo vám v záplavě dnešních novinek náhodou něco? Něco co Apple představil před rokem spolu s iPhone X a iPhone 8 a iPhone 8 Plus? Řeč je samozřejmě o bezdrátové nabíječce AirPower a samozřejmě také sluchátkách AirPods, která měla začít nabízet speciální nabíjecí pouzdro pro bezdrátové nabíjení.

Když ubíhaly minuty dnešní konference, neustále jsme si říkal, kdy se objeví informace o těchto rok starých novinkách, které se Applu nepodařilo ani po roce začít prodávat. Bohužel všichni co jste konferenci sledovali nyní již víte, že se zkrátka nikdo o Airpower a tím pádem ani nových AirPods nezmínil.

Když konference skončila, okamžitě jsem šel prohledat celou stránku Applu, zda se náhodou do nabídky ona nabíječka nedostala. Bohužel Apple ani po roce od představení nedokázal tento produkt nabídnout uživatelům a pro jistotu jej již vůbec nikde ani nezmiňuje. Co se Apple AirPods týká, tam je situace stejná jako u AirPower, vzhledem k tomu, že jsou na ni sluchátka se speciální krabičkou do jisté míry závislá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.