Zavřít reklamu

Jestliže patříte mezi jedince, kteří ihned po vydání nových operačních systémů provádí aktualizaci, tak vás tímto článkem rozhodně potěším. Apple totiž před několika minutami vydal novou verzi operačního systému iOS a iPadOS, konkrétně se jedná o verzi 14.4.1. Jestliže však čekáte nálož novinek a skvělých funkcí, tak vás bohužel musím zklamat. Tato aktualizace se totiž zabývá prakticky jen opravou závažných bezpečnostních chyb. Avšak vzhledem k tomu, že se Apple pro tyto chyby rozhodl vydat samotnou aktualizaci, tak musely být závažné opravdu dost.

Oficiální popis změn v iOS a iPadOS 14.4.1:

Tato aktualizace přináší důležité aktualizace zabezpečení. Je doporučena všem uživatelům. Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na následující webové stránce https://support.apple.com/kb/HT201222

Jak aktualizovat?

V případě, že chcete váš iPhone či iPad aktualizovat, tak se nejedná o nic složitého. Stačí, abyste přešli do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru, kde novou aktualizaci vyhledejte, stáhněte a nainstalujte. V případě, že máte nastavené automatické aktualizace, tak se nemusíte o nic starat a iOS či iPadOS 14.4 se vám nainstaluje automaticky v noci, tedy pokud bude iPhone či iPad připojen k napájení.

.