Zavřít reklamu

Teprve před pár okamžiky jsme vás informovali o tom, že Apple vydal novou verzi operačních systémů iOS a iPadOS s označením 14.4.1. Bohužel jsme se ale žádných nových funkcí nedočkali, nýbrž důležitých bezpečnostních záplat, a proto bychom s instalací rozhodně neměli otálet. Zároveň jsme se dočkali i vydání nového watchOS 7.3.2 a macOS Big Sur 11.2.3. Pojďme se tedy podívat na novinky, které tyto verze s sebou přinášejí.

Změny ve watchOS 7.3.2

Nová verze watchOS, stejně jako zmiňovaný iOS/iPadOS 14.4.1, s sebou přináší aktualizaci důležitých bezpečnostních prvků a její instalaci byste tedy taktéž neměli odkládat. Aktualizaci můžete provést skrze aplikaci Watch na vašem iPhonu, kde stačí přejít do kategorie Obecné a zvolit možnost Aktualizace softwaru. Níže si můžete přečíst popis updatu přímo od Applu.

  • Tato aktualizace obsahuje důležité nové prvky zabezpečení a je doporučena všem uživatelům. Informace o zabezpečení obsaženém v softwaru Apple najdete na https://support.apple.com/kb/HT201222

Změny v macOS Big Sur 11.2.3

Prakticky stejně je tomu i v případě systému macOS Big Sur 11.2.3, jehož nová verze uživatelům poskytuje aktualizace na poli zabezpečení. Opět se tedy doporučuje aktualizaci nedoskládat a co možná nejdříve ji nainstalovat. V takovém případě na Macu stačí otevřít Předvolby systému a klepnout na Aktualizace softwaru. Níže si můžete přečíst popis od Applu:

  • Aktualizace macOS Big Sur 11.2.3 přináší důležité aktualizace zabezpečení. Je doporučena všem uživatelům. Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na následující webové stránce https://support.apple.com/kb/HT201222
.