Zavřít reklamu

Patříte mezi jedince, kteří ihned po vydání nové verze operačního systému provádí aktualizaci? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli kladně, tak vám nyní rozhodně potěším. Apple totiž před několika málo minutami vydal novou verzi operačního systému iOS a iPadOS, konkrétně s řadovým označením 14.4.2. Avšak v případě, že očekáváte přísun nových funkcí a dalších viditelných novinek, tak vás bohužel musíme zklamat. Kalifornský gigant u konkrétní aktualizace uvádí, že přichází pouze s vylepšením zabezpečení, tedy s opravami bezpečnostních chyb a dalších bugů. Vzhledem k tomu, že k vydání aktualizace došlo právě v pátečních večerních hodinách, tak lze říci, že chyby musely být vážnější.

Oficiální popis změn v iOS a iPadOS 14.4.2:

Tato aktualizace přináší důležité aktualizace zabezpečení. Je doporučena všem uživatelům. Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na následující webové stránce https://support.apple.com/kb/HT201222,

V případě, že chcete váš iPhone či iPad aktualizovat, tak se nejedná o nic složitého. Stačí, abyste přešli do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru, kde novou aktualizaci vyhledejte, stáhněte a nainstalujte. V případě, že máte nastavené automatické aktualizace, tak se nemusíte o nic starat a iOS či iPadOS 14.4.2 se vám nainstaluje automaticky v noci, tedy pokud bude iPhone či iPad připojen k napájení.

.