Zavřít reklamu

Patříte mezi jedince, kteří ihned po vydání nové verze operačního systému provádí aktualizaci? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli kladně, tak vám nyní rozhodně potěším. Apple totiž před pár desítkami minut vydal novou verzi operačního systému iOS a iPadOS, konkrétně s řadovým označením 14.8. Nějaké novinky se samozřejmě najdou, rozhodně ale nečekejte nic extra. Primárně je tato verze podle Applu označována jakožto bezpečnostní aktualizace, jelikož opravuje dvě závažné chyby a další bugy. Jedná se o jednu z posledních aktualizací iOS a iPadOS 14 před vydáním iOS a iPadOS 15. Zdali jsou ještě nějaké další novinky se dozvíme v následujících dnech.

Oficiální popis změn v iOS a iPadOS 14.8:

Tato aktualizace přináší důležité aktualizace zabezpečení. Je doporučena všem uživatelům. Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na následující webové stránce: https://support.apple.com/kb/HT201222

Jak aktualizovat?

V případě, že chcete váš iPhone či iPad aktualizovat, tak se nejedná o nic složitého. Stačí, abyste přešli do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru, kde novou aktualizaci vyhledejte, stáhněte a nainstalujte. V případě, že máte nastavené automatické aktualizace, tak se nemusíte o nic starat a iOS či iPadOS 14.8 se vám nainstaluje automaticky v noci, tedy pokud bude iPhone či iPad připojen k napájení.

.