Zavřít reklamu
iWant

Podívejte se, jak by vypadaly ostatní Apple produkty s designem iPhonu X

iWant

Pozornost naprosté většiny fanoušků společnosti Apple je nyní směřována jedním směrem. Jíž zítra ráno začnou předobjednávky na dlouho očekávaný iPhone X a v následujících týdnech je tak o hlavním tématu diskuzí a článků v podstatě rozhodnuto (pokud se chcete o iPhone X zítra poprat i vy, doporučuji přečíst náš návod na to, jak si zvýšit šance jej získat co nejdříve). Pro ty, kteří si novou vlajkovou loď pořizovat nebudou, ale stále se jim líbí alespoň po stránce designu, tu máme několik zajímavých renderů, se kterými přišlo německé designerské studio CURVED/labs. Ti se inspirovali vzhledem nadcházející novinky a snažili se jej aplikovat na všechny ostatní Apple produkty, které má společnost v nabídce (a u kterých to dává smysl). Výsledek je poměrně zajímavý.

Když se řekne iPhone X, většině lidí se vybaví pohled na bezrámečkový displej, který zaujímá téměř celou čelní plochu telefonu, a také výřez, který se nachází na horní straně obrazovky a obsahuje sluchátko a Face ID modul. A právě tento charakteristický design se autoři z výše zmíněného studia pokusili aplikovat na vše, na co to dávalo smysl.

V galerii výše či na videu níže (kompletní galerii obsahující téměř dvacet fotografií si můžete prohlédnout zde) si tak můžete prohlédnout Apple Watch á la iPhone X, stejně jako iPad, iMac či MacBook Pro. U některých produktů tato změna vypadá dobře, u jiných příliš smysl nedává. Rozhodně se však jedná o zajímavé koncepty a kdo ví, jestli se Apple podobným směrem u svých budoucích produktů nevydá.

Zdroj: CURVED/labs