Zavřít reklamu

Společnost Apple včera večer na svém oficiálním YouTube kanále zveřejnila čtyři nové krátké videospoty, které prezentují nový iPhone X a jeho schopnosti umožněné True Depth kamerovým modulem. Jedná se především o odemykání telefonu pomocí Face ID a využití předního kamerového modulu pro animované emotikony nazvané Animoji. Reklamy jsou vyvedeny v tradičním „Applovském“ duchu a prohlédnout si je můžete níže.

Apple v nich v krátkosti představuje všechny pozitivní vlastnosti nové autorizační funkce Face ID. Ve spotech není opomenuto například to, že Face ID funguje i v naprosté tmě, díky infračervenému mapování vašeho obličeje. Inteligentní systém si také poradí například s tím, když změníte svou vizáž. Jiný účes, jiná barva vlasů, odlišný make-up či doplňky jako čepice, sluneční brýle apod. Face ID by si mělo poradit se všemi nástrahami, které si pro něj jeho uživatel připraví.

https://www.youtube.com/watch?v=Hn89qD03Tzc

Animoji jsou spíše zábavním prvkem, který vám umožní vdechnout trochu života do jinak nudných a mrtvých emotikon. Díky přednímu True Depth modulu může uživatel přenášet svá gesta na animované emotikony, a ty tak přesně reflektují to, jak se uživatel iPhonu X tváří. Tyto informace pravděpodobně zná naprostá většina z nás. Tyto reklamní spoty jsou určeny spíše těm, kteří toho o novém iPhonu X příliš nevědí. Díky nim se Apple snaží prezentovat ty nejzajímavější funkce, které se jim podařilo do své nové vlajkové lodi dostat.

https://www.youtube.com/watch?v=TC9u8hXjpW4

https://www.youtube.com/watch?v=Xxv2gMAGtUc

https://www.youtube.com/watch?v=Kkq8a6AV3HM

Zdroj: YouTube

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.