Zavřít reklamu

Apple během dnešního dne na pár hodin vypnul svůj Apple Online Store, aby připravil předobjednávky nových iPadů Air 2 a iPadů mini 3. O nových tabletech jsme po včerejší keynote věděli vše podstatné, jen chyběl údaj, kdy začne Apple své nové iPady rozesílat. K prvním zákazníkům, kteří si iPad Air 2 nebo iPad mini 3 objednají již nyní, by měly dorazit během příštího týdne. Apple slibuje dodání do 2–4 pracovních dnů.

Nejlevnější iPad Air, který nabídne užší profil, rychlejší procesor, vylepšený displej i kameru a Touch ID, začíná na 13 490 korunách za 16GB model s Wi-Fi. Nejlevnější iPad mini 3, který naopak dostal pouze Touch ID, stojí 10 690 korun. Oba tablety je nově možné pořídit také ve zlaté barvě. Více o cenách najdete zde.

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    mám mini retina a bol by som blázon keby som si kúpil “ novšiu “ hračku s rovnakým vnútrom :) takisto aj touchid mi nechýba a fotiť slo-mo môžem aj cez niečo iné a nie iPad

    Bohužel celkem malá inovace, ale i tak díky TOUCH ID do něj půjdu … je to fakt už nezbytná a uživatelsky příjemná věc … na iPhone se bez toho nehnu …

    Je otázka kolik lidí zaplatí 3500 tis navíc za TouchID a možnost zlaté barvy u miniho
    Mezi námi, on i 32GB iPad Air za 11500 je dost dobrý kup …

    Čekal jsem na iPad mini 3, abych mohl vyměnit svůj současný iPad mini, ale radši si koupím „jen“ iPad mini 2. Touch ID je dobrá věc, ale doma je zbytečné ho používat (mám smart cover) a zapínat ho při každém odchodu z domu by byla otrava. Až to bude umět automaticky podle GPS tak si za touch ID rád připlatím. Kdyby aspoň dali HW jako do Aira 2 tak bych tu cenu pochopil, ale dát X tisíc pouze za touch ID mi připadá ubohé. Zlatá barva mě nezajímá. Aspoň že nechali u miniho HW přepínání na tichý režim.

celý text

Čtěte více.