Zavřít reklamu
iWant

Apple v nových videích ukazuje, proč by měli uživatelé přejít z Androidu na iPhone

iWant

Společnost Apple včera večer na svém YouTube kanále zveřejnila hned několik nových spotů. Jeden se týká nadcházejícího dokumentu o Patti Smith, další dva se však zaměřují trochu jiným směrem – s humorem se snaží poukázat na důvody, proč by měli uživatelé telefonů s operačním systémem Android popřemýšlet o tom, zdali nemají přejít na iPhone a iOS.

První zveřejněné video nese podtitulek App Store a Apple se v něm snaží komunikovat myšlenku toho, jak je App Store v iOS bezpečný, vzhledem k přísným bezpečnostním pravidlům kterým aplikace v tomto obchodě podléhají. Na druhé straně se nachází „ten druhý“ obchod s aplikacemi, kde nikdy nevíte, na co můžete narazit…

Druhý spot se jmenuje Portraits a jak již název napovídá, Apple v něm prezentuje skvělé možnosti pořizování portrétových fotografií, na rozdíl od běžných a zcela obyčejných snímků, které je možné pořídit svým „běžným“ telefonem. V tomto případě Apple poněkud přestřelil, neboť více než polovina jejich nabídky iPhonů touto funkcí nedisponuje. Obě videa pak navádí nového potenciálního uživatele na webovou sekci Switch, kde je velice detailně popsané, co přechod z Androidu na iOS obnáší, jak jej provést a co je k němu potřeba. Pokud podobný krok plánujete, rozhodně doporučujeme tuto stránku navštívit a udělat si představu o tom, co vás čeká.

Zdroj: YouTube