Zavřít reklamu

Apple tvoří poměrné úspěšnou reklamní kampaň s názvem Shot on iPhone. Cílem je příbližit lidem, co všechno dokáže kamera u iPhonu. Nyní vyšel nový díl v této sérii a ten má délku více než 5 hodin. Společnost se totiž rozhodla, že na jeden zátah projde slavné petrohradské muzeum Ermitáž. Video navíc obohatí i několik živých vystoupení.

Natáčení probíhalo na jednom telefonu iPhone 11 Pro ve 4K rozlišení. Na začátku měl telefon 100 procent baterie, po více než pěti hodinovém nahrávání zbývalo ještě 19 procent baterie. Během této doby prošli kameramani celkem 45 galerií a několik živých vystoupení včetně baletu nebo krátkého koncertu.

V popisků hlavního videa naleznete i odkaz na hlavní části videa, aby vám neuniklo to nejdůležitější. Pokud vám ale i tohle přijde jako příliš, můžete si pustit i video shrnutí, které trvá jen minutu a půl. Oproti předchozím dílům Shot on Iphone byl tento hodně náročný i pro kameramany, snad se brzy dočkáme i „Making Of“ videa, které odhalí, kolik se jich během pěti hodin vystřídalo.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více