Zavřít reklamu

Před malou chvílí vydal Apple trojici nových systémů iOS 11.4.1, watchOS 4.3.2 a tvOS 11.4.1 pro všechny majitele kompatibilních iPhonů, iPadů, Apple Watch a Apple TV. Jedná se pouze o minoritní aktualizace, jež přináší opravy chyb a celkově zlepšují zabezpečení systémů.

Zatímco v poznámkách aktualizace watchOS 4.3.2 se dozvídáme pouze to, že systém obsahuje opravy chyb a zlepšuje zabezpečení Apple Watch, tak u iOS 11.4.1 byl Apple o něco sdílnější. Update by měl odstranit problém, který některým uživatelům znemožňoval zobrazení poslední známé polohy jejich AirPodů v aplikaci Najít iPhone. Zároveň se po aktualizaci iPhonu či iPadu zvýší spolehlivost synchronizace pošty, kontaktů a poznámek s účty Exchange. V případě iPhonu 8 Plus čítá soubor aktualizace velikost 220,4 MB.

Nový iOS 11.4.1 naleznete tradičně v Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Na watchOS 4.3.2 pak můžete své Apple Watch aktualizovat skrze aplikaci Watch na iPhonu, a to konkrétně v Moje hodinky –> Obecné –> Aktualizace softwaru. tvOS 11.4.1 do své Apple TV (2015) nebo Apple TV 4K nahrajete v Nastavení –> Systém –> Aktualizace softwaru –> Aktualizovat software.

Aktualizace: Po boku nového iOS vydal Apple také HomePod 11.4.1, tedy nejaktuálnější verzi firmwaru pro svůj chytrý reproduktor. Ta přináší obecné zlepšení stability a kvality funkcí.

.