Zavřít reklamu

V návaznosti na dnešní vydání watchOS 5.2, který do devatenácti zemí Evropy přinesl funkci měření EKG na nových Apple Watch Series 4, vypustil nyní Apple mezi vývojáře nový watchOS 5.2.1 beta 1. Spolu s tím byly uvolněny také první veřejné beta verze iOS 12.3 a tvOS 12.3 pro testery.

Vývojáři mohou na první betu watchOS 5.2.1 aktualizovat skrze aplikaci Watch na iPhonu. V zařízení je však nutné mít přidaný příslušný vývojářský profil, který lze získat v Developer Center na oficiálních stránkách Applu. Roční poplatek za účast ve vývojářském programu činí 99 dolarů.

K testování veřejných beta verzí iOS 12.3 a tvOS 12.3 je pak nutné být přihlášený do Apple Beta Software programu, který je zdarma. I odtud je potřeba stáhnout příslušný profil do iPhonu a označit tak zařízení jako testovací. V případě Apple TV sestačí se k odběru beta verzí přihlásit v Nastavení.

Beta verze systémů slouží primárně k odstranění chyb, které byste měli jako tester nahlašovat přímo Applu skrze aplikaci Feedback. Zároveň si ale také můžete vyzkoušet všechny novinky, které Apple do nových verzí přidal, a případně otestovat, zda fungují korektně. V případě nového iOS 12.3 a tvOS 12.3 je nejlákavější novinkou přepracovaná aplikace  TV.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více