Zavřít reklamu

Před několika minutami představil Apple Watch zbrusu nové hodinky v podobě Series 8. Kromě nich jsme se však dočkali také očekávaných Apple Watch SE druhé generace. Pokud byste si tedy chtěli pořídit nové Apple Watch a nechcete za ně utratit majlant, tak jsou Apple Watch SE rozhodně ideální volbou. Pojďme se společně podívat na to, co tyto nové hodinky vlastně přináší… byť toho moc není.

Apple Watch SE 2 jsou tady

Nové Apple Watch SE druhé generace budou k dispozici hned ve třech barvách, a to ve stříbrné, temně inkoustové a hvězdně bílé. Po designové stránce se jedná o naprosto totožné hodinky jako SE první generace, a tak se můžete těšit na dvě varianty v podobě 40 mm a 44 mm. Oproti Series 3, se kterými Apple nové SE druhé generace srovnával, nabízí například o 30 % větší displej a o 20 % rychlejší než předešlý model. Konkrétně nabízí, stejně jako Series 8, čip S8.

Co se týče zdravotních funkcí, tak jsme na tom velmi podobně jako u předchozí generace. Nabízí tedy například senzor srdečního tepu a detekci pádu. Nově je však k dispozici i detekce dopravní nehody – tuto funkce představil Apple společně se Series 8. Co se však týče například EKG či always-on displeje, tak si bohužel musíme nechat zajít chuť. Zkrátka a jednoduše, žádné extra novinky Apple Watch SE druhé generace nenabízí a s tím souvisí také velmi krátká prezentace. Zmínit můžeme ještě to, že se u SE druhé generace přepracoval výrobní proces, který produkuje o 80 % menší uhlíkovou stopu.

 

.