Zavřít reklamu

Týden uběhl jako voda a my se konečně dočkali! Apple totiž odstartoval prodeje nových AirPods 3. generace a očekávaných 14″ a 16″ MacBooků Pro, které jsou poháněny zbrusu novými čipy M1 Pro a M1 Max ze série Apple Silicon. Pokud jste si tedy některý z těchto produktů ihned po představení objednali a byli jste tak mezi prvními, tak se zařadíte mezi první šťastlivce, kteří budou mít jako první příležitost zařízení otestovat. Ode dneška jsou totiž kousky na pultech prodejců a míří i k samotným jablíčkářům.

Oficiální start prodeje se datuje na dnešních 8 hodin ráno, kdy mimo jiné otevírá i většina tuzemských obchodů. Právě v nich si pak jablíčkáři, kteří si nově dostupné produkty předobjednali mezi prvními, mohou vyzvednout. Stejně tak začnou i přepravci dnes AirPods 3. generace a MacBooky Pro doručovat. Musíme však upozornit na jednu skutečnost. Podle všeho je totiž o nové jablečné laptopy jednak velký zájem, ale zároveň jich do České republiky přespříliš nedorazilo. Dodací lhůty na oficiálním Online Storu navíc hovoří o tom, že například 16″ „Pročko“ dorazí nejdříve koncem listopadu/začátkem prosince.

O schopnostech a kvalitách nových produktů se s vámi samozřejmě opět brzy podělíme prostřednictvím našich tradičních recenzí.

Sluchátka AirPods 3. generace zakoupíte zde

Nový MacBook Pro s M1 Pro/Max předobjednáte zde

.