Zavřít reklamu

Prasklý displej je na iPhonu vcelku běžnou „závadou“. Byť se snaží dělat Apple displeje co nejbytelnější, když tak velká skleněná plocha upadne na zem, ne vždy to dokáže přežít bez úhony. Důležité pak ale mohou být vaše další kroky: co dělat s rozbitým displejem u iPhonu?

Dobrá zpráva je, že na rozdíl od jiných součástek, lze displej v iPhonech nadále poměrně snadno vyměnit a provedou to ve většině servisů. Problém ovšem je, že když s prasklým displejem nepůjdete do autorizovaného servisu, v drtivé většině případů přijdete o záruku.

Pokud takovou opravu provede technik v neautorizovaném servisu, přicházíte jako majitel iPhonu o záruku a zároveň možnost příště poškozený telefon do autorizovaného servisu přinést.

Proto autorizované servisní středisko iOpravna, specializující se na produkty Applu, upozorňuje na program autorizované výměny displejů v iPhonech, která nemá žádný vliv na záruku. iOpravna totiž zprostředkuje autorizovanou výměnu displeje přímo u výrobce, a tak máte garanci jak nejvyšší kvality služby, tak zároveň originálních dílů.

Právě tyto dva aspekty servisního zásahu nemusí být v neautorizovaných servisech garantovány. Navíc iOpravna nabízí autorizovanou výměnu displejů za přijatelnou cenu. Displej u iPhonů 5, 5S, 6 a 6S vymění za 4 032 korun, u iPhonů 6 Plus a 6S Plus za 4 703 korun. Obvyklá doba opravy je 5 až 8 pracovních dní, protože se servis neprovádí na území České republiky.

Zároveň iOpravna upozorňuje na tzv. Exchange program, který přijde na řadu v případě, že je váš iPhone již nenávratně poškozen, například po zasažení kapalinou, nebo když máte ohnutý rám. V takový okamžik vám iOpravna nabídne placenou výměnu kus za kus, a to i mimo běžnou záruční lhůtu.

V rámci Exchange programu získáte nový iPhone 6 a 6S za 9 675 korun, nový iPhone 6 Plus a 6S Plus za 10 745 korun a iPhony SE, 5S, 5 nebo 5C za 8 820 korun.

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

.