Zavřít reklamu

V březnu letošního roku se zprávy o AirPods 3. generace šířily nezadržitelnou rychlostí. Na internetu se totiž objevovaly nejrůznější informace ohledně potenciálních novinek, datu vydání, a dokonce došlo i ke zveřejnění jejich vzhledu. Ačkoliv někteří leakeři tvrdili, že ke zmiňovanému představení dojde ještě na jaře, ve finále se tak nestalo a celá situace ohledně těchto sluchátek tak nějak utichla. Nyní s čerstvými informacemi přichází Mark Gurman a Debby Wu z prestižního portálu Bloomberg.

Takto by AirPods 3. generace měly vypadat:

Podle nich by Apple měl být jen pár kroků od představení třetí generace, která se údajně pochlubí menšími nožičkami a po stránce designu se tak přiblíží modelu AirPods Pro. Nadále ještě dodali zajímavou informaci ke zmiňovaným „Pročkám.“ Gigant z Cupertina údajně původně plánoval jejich představení ještě letos. Tento plán se ale bohužel nestihne, kvůli čemuž se druhá generace odsouvá až na příští rok. Sluchátka AirPods Pro 2 by každopádně měly přinést nové pohybové senzory, což jablíčkáři využijí pro lepší monitoring při cvičení. Půjde tedy o vůbec první vylepšení nesouvisející se zvukem.

Nadále se šíří informace o tom, že by nové AirPods Pro měly kompletně odstranit nožičky a nabídnout tak kompaktnější design, který lépe sedí v uších. Ve zkratce se dá říct, že by tak na sebe vzaly podobu očekávaných Beats Studio Buds, které sice ještě nebyly představeny, ale již nyní víme jejich design. Dokonce se s nimi na veřejnosti ukázal i LeBron James. Nezapomnělo se ani na vrcholný model AirPods Max. Apple totiž nyní neplánuje jeho druhou generaci. Navzdory tomu se ale zabýval novými barevnými variantami.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více