Zavřít reklamu

Elon Musk bývá často připodobňován ke Stevu Jobsovi. Oba jsou považováni za vizionáře, kteří svým způsobem posouvají/posouvali hranice v rámci svého oboru podnikání. Elon Musk minulý týden představil světu svůj plánovaný a značně kontroverzní elektro pick-up a během prezentace použil legendární Jobsovu pasáž „One more thing“.

Pokud jste posledních několik dní nestrávili mimo dosah internetu a sociálních sítí, pravděpodobně jste zaregistrovali nový elektrický pick-up Tesla Cybertruck, jenž byl představený minulý týden. Nejvíce humbuku způsobil nešťastný test „neprůstřelného“ skla, které se ukázalo být méně odolné, než lidé z Tesly včetně Muska očekávali (někdo celou situaci označuje za marketingový trik, hodnocení necháme na vás). K onomu vtipnému odkazu na Jobse došlo na úplném závěru prezentace, který si můžete prohlédnout na videu níže (čas 3:40).

V rámci „One more thing“ Elon Musk jen tak mimochodem uvedl, že kromě futuristického pick-upu Cybertruck automobilka vyvinula vlastní elektro-čtyřkolku, která bude v prodeji také a zájemci si jí budou moci koupit jako „doplněk“ pro jejich nový pick-up, se kterým bude plně kompatibilní – včetně možnosti nabíjení z akumulátoru pick-upu.

Steve Jobs svou oblíbenou frázi „One more thing“ během Applovských konferencí použil přesně 31 krát. Poprvé se v tomto segmentu objevil iMac G3 v roce 1999, naposledy takto Jobs uvedl funkci iTunes Match během WWDC v roce 2011.

Zdroj: Forbes

.