Zavřít reklamu

Patříte mezi vlastníky iPhonu či jakéhokoliv jiného chytrého mobilního telefonu? Pokud ano, tak mi určitě dáte zapravdu když řeknu, že nám dokáže zjednodušit každodenní život. Když se nad tím zamyslíte, tak zjistíte, že je to jako včera od doby, kdy jsme telefony využívali pouze k volání a dopisování. Připojit se před několika lety na pár sekund na internet z mobilního telefonu vás mohlo stát stovky či tisíce korun. V současné době už má mobilní datový balíček snad každý a nutno podotknout, že jej můžeme využít opravdu ke všemu. Perfektně nám poslouží jakožto fotoaparát, navigace a zařízení pro hraní her či seznamování se.

Je nutné zmínit, že některé aplikace, hry či služby využívají GPS pro přesné určení vaší polohy. To se hodí například tehdy, pokud potřebujete vyhledat restauraci či jiný podnik, který se nachází blízko vaší současné polohy. Avšak například v aplikaci Tinder, která slouží pro seznamování, jsou vám přesně podle vaší polohy nabízeny osoby, jež se nachází ve vašem okolí. Na GPS lokaci jsou pak závislé také některé hry, například Pokémon Go a další geolokační tituly. Tyto hry fungují tak, že se pro získání nějakého předmětu či úspěchu musíte vlastními silami přesunout v reálném životě na nějaké místo. Pokud zůstaneme u Pokémon Go, tak různě po svém okolí, potažmo po celém světě, sbíráte vajíčka. A co si budeme nalhávat, nejsou všechna tato omezení tak náhodou trošku omezující? Pokud si říkáte, že ano, tak pro vás mám tip na skvělou aplikaci. Využít totiž můžete tzv. spoofování Pokémon Go na iOS, popřípadě můžete obelhat polohu Tinderu.

foneazy mockgo

Foneazy MockGo aneb jednoduchá změna polohy na vašem iPhone

Pokud byste nechtěli být nadále závislí na vaší poloze, tak můžete využít skvělou aplikaci Foneazy MockGo, s pomocí které můžete změnit polohu vašeho iPhonu, a to pomocí několika málo klepnutí. Jak už jsem zmínil výše, tak se tato možnost hodí například u některých geolokačních her, popřípadě u seznamovacích aplikací. Pokud Foneazy MockGo při používání těchto aplikací využijete, tak můžete například získat přístup k různým předmětům, o kterých se vám mohlo jen zdát, popřípadě se můžete seznámit s lidmi, kteří se od vás nachází dále. Kromě toho je možné aplikaci Foneazy MockGo využít tehdy, pokud máte pocit, že by někdo mohl sledovat vaši polohu – například přítel či přítelkyně či kdokoliv jiný. V neposlední řadě je možné Foneazy MockGo využít tehdy, pokud si z někoho chcete vystřelit. Jen pomocí pár klepnutí se totiž můžete ocitnout uprostřed oceánu či kdekoliv jinde. Stačí vám k tomu počítač či Mac a kabel, kterým připojíte iPhone.

Proč byste si měli vybrat Foneazy MockGo?

Aplikací, které zvládnou změnit polohu vašeho iPhonu, je k dispozici relativně dost. Dost možná se tedy nyní ptáte, proč byste měli zvolit právě Foneazy MockGo. Důvodů je v tomto případě hned několik. Hned na začátek bych rád zmínil, že používání aplikace Foneazy MockGo je doopravdy velmi jednoduché, a že ji naučíte ovládat během desíti sekund. Zároveň se Foneazy MockGo může pochlubit tím, že podporuje veškeré jablečné telefony, včetně těch nejnovějších, a také operační systémy iOS 14 či iOS 15, což jsme v redakci vyzkoušeli na vlastní kůži. Uvést mohu také to, že jsem se při používání Foneazy MockGo nesetkal s žádnými problémy, které by mi bránily ve využití aplikace. Ta dělala vždy přesně to, co jsem po ní chtěl, nikdy se nezasekla a ani tzv. „nespadla“. Na závěr podotknu, že k využití Foneazy MockGo nepotřebujete jailbreak, což je u mnohých konkurenčních aplikací jedna z podmínek. Nutno zmínit, že instalací jailbreaku přijdete o záruku, tudíž si tuto akci dvakrát promyslete.

foneazy mockgo

Jak změnit polohu iPhone během několika sekund

Pokud se vám aplikace Foneazy MockGo z výše uvedeného popisu zalíbila, tak se společně pojďme podívat na jednoduchý postup, pomocí kterého můžete provést změnu polohy vašeho iPhonu během několika málo sekund:

  1. Prvně je nutné, abyste si kromě iPhonu nachystali počítač či Mac a Lightning kabel.
  2. Jakmile budete mít nachystáno, tak se přesuňte na stránky Foneazy MockGo a aplikaci stáhněte.
  3. Po stažení na soubor dvakrát klepněte a přesuňte Foneazy MockGo do složky Aplikace.
  4. Následně se přesuňte do složky Aplikace a proveďte spuštění Foneazy MockGo.
  5. Poté je důležité, abyste váš iPhone pomocí Lightning kabelu připojili k počítači či Macu.
  6. Pokud iPhone připojujete poprvé, tak je na displeji v dialogovém okně nutné klepnout na Důvěřovat.
  7. Jakmile tak učiníte, tak se iPhone s Foneazy MockGo automaticky spojí, o čemž jste informováni v aplikaci.
  8. Nyní je nutné pár sekund vyčkat, po kterých už se zobrazí rozhraní aplikace Foneazy MockGo.
  9. V levém horním rohu si nyní vyhledejte adresu, na kterou se chcete přesunout.
  10. Nakonec stačí, abyste po vyhledání adresy klepnuli na tlačítko Move Here.

Ovládání Foneazy MockGo je velmi jednoduché

Výše jsme se společně podívali na nejjednodušší postup, který můžete v aplikaci Foneazy MockGo využít ke změně vaší polohy. Nejedná se však o jedinou možnost – těch je k dispozici hned několik. V pravém horním rohu okna aplikace se nachází hned několik nástrojů, které určují režim pohybování. Pokud zvolíte terčík, tak se okamžitě přesunete na vybrané místo. Využijete-li nástroj s ikonou dvou spojených bodů, tak si vyberete místo A a B, čímž se vytvoří trasa, po které se bude poloha měnit. Nástroj s ikonou tří spojených bodů pak slouží k vytvoření trasy s několika body, například pokud se chcete pohybovat po nějaké ulici. Důležité je také nastavení ve spodní části obrazovky, kde si můžete nastavit rychlost pohybu, společně s realistickým režimem, který dokáže vámi zvolenou rychlost zrychlit či zpomalit tak, aby byla přirozená.

foneazy mockgo

Pokud se podíváte na pravou spodní část okna aplikace, tak si můžete všimnout další nástrojů, potažmo tlačítek. Po rozkliknutí ikony hvězdičky si můžete nastavit a případně následně vybrat oblíbené polohy či trasy. Klepnutím na dva telefony pak můžete provádět správu polohy na vícero zařízeních najednou. Stisknutím tlačítka s ikonou šipky se pak vrátíte na původní a aktuální místo, terčík vpravo dole pak slouží k vycentrování a ikony + a – k přiblížení, respektive oddálení mapy. V pravém horním rohu pak najdete ještě možnost pro export GPX dat či pro zobrazení historie vaší polohy. V levém dolním rohu se pak nachází joystick, pomocí kterého je možné ovládat vaši polohu v reálném čase, a to buď klikáním, anebo pomocí šipek na klávesnici.

Resumé

Hledáte-li aplikaci, která dokáže změnit polohu na vašem iPhonu, tak jste právě narazili na to pravé ořechové. Aplikace Foneazy MockGo je nesmírně jednoduchá na používání a rozhodně vám má co nabídnout. Za celou dobu používání jsem s aplikací neměl žádný problém a jsem rád, že jsem dostal příležitost ji otestovat. Foneazy MockGo můžete používat zdarma v omezené verzi, pokud chcete získat všechny funkce, tak si aplikaci musíte zaplatit. Rozhodně se ale nejedná o vysoké částky a navíc k tomu se nám podařilo pro naše čtenáře zajistit 30% slevu na veškerá předplatná – stačí využít kód níže. Pokud slevu uplatníte, tak je možné si Foneazy MockGo předplatit za $7 měsíčně, $13.7 na tři měsíce či za $28 ročně. Pokud investujete $42, tak aplikaci získáte do konce života. Po koupi licence byste měli vědět, že ji můžete využít ke správě polohy až pěti různých zařízení.

Foneazy MockGo stáhnete pomocí tohoto odkazu

.