Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Česká firma Cubenest představila v pořadí již svoji třetí GaN nabíječku. Po verzích 33W a 65W pro 2 respektive 3 zařízení přichází s naprostou peckou. Cubenest S5D0 s maximálním výkonem 140W pro až 5 zařízení současně. Nic jiného již nebudete potřebovat!

Cubenest S5D0

Nabíječka využívá nejmodernější GaN technologii. Ta díky sloučenině nitridu gallitého nezabírá na stole téměř žádné místo, ale zůstává stále velmi výkonná. Další její předností je mnohem menší tepelné zahřívání a vyšší účinnost než u starších zařízení. Samozřejmostí je také podpora technologie Power Delivery 3.0 pro rychlé nabíjení.

Adaptér má 5 USB portů (3x USB-C a 2x USB-A) a jeho maximální výkon je až 140W. Aktuální hodnotu výkonu můžete vidět na LCD displeji. Má ochranu proti přetížení, ochranu proti přepětí, ochranu proti přehřátí a ochranu proti zkratu, aby bylo zajištěno bezpečné a efektivní nabíjení vašich zařízení.

Cubenest S5D0

V balení navíc najdete 1,5 metru dlouhý síťový kabel a stojánek, takže nabíječka může být vzdálena od zásuvky a vy si ji můžete umístit přesně tam, kam budete potřebovat. Kromě dlouhého síťového kabelu a stojánku je v balení také USB-C kabel s nabíjecím výkonem až 100W o délce 1 metru.

Cubenest S5D0

Pokud hledáte rychlé a efektivní řešení pro nabíjení všech vašich zařízení, nemusíte hledat dál. Nic víc již zkrátka nebudete potřebovat, ať už nabíječku využijete v kanceláři nebo na cestách. Výkon adaptéru společně s přibaleným příslušenstvím umožňuje rychlé nabíjení vašich zařízení a zároveň vám poskytuje vysokou flexibilitu a pohodlí při použití.

Nabíječku můžete nakoupit na stránkách výrobce

.