Zavřít reklamu

O velmi povedené aplikaci Instagram jste již určitě slyšel. Pokud ne, můžete si přečíst naši starší recenzi. Ačkoliv se jedná o velmi mladý software pro iPhone, již v těchto dnech se může chlubit více než 1 milionem uživatelů.

První verze Instagramu se v App Store ocitla na začátku října roku 2010 a takřka během několika dní se z ní stal doslova trhák. Aplikace je založená na sdílení fotografií, které si můžete upravit pomocí několika vestavěných filtrů. Ty navíc dokáží běžný snímek několikanásobně vylepšit.

O tom, jak Instagram bude úspěšný, se vědělo od prvních dní, kdy si jej mohli majitelé iPhonu oficiálně stáhnout v App Store. Ale myslím si, že nikdo neodhadoval rychlost, kterou tato služba nabírá nové uživatele. Za necelé tři měsíce získala milion zákazníků z celého světa. Tento počet se ale určitě bude nadále zvyšovat, na čemž se také výrazně podepisuje cena Instagramu – je zdarma.

Pokud vás tedy Instagram zaujal, prakticky nic vám nebrání ho alespoň vyzkoušet. Co si o této službě myslíte? Využíváte jí? Nebo vám přijde zbytečná? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

iTunes link

Zdroj: macstories.net

21 letý student EF JČU se zálibami: Apple, hudba, sport, filmy a seriály, sneakers, čtení.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Já si nemůžu pomoci, ale na co je mi Instagram když mám skvělou Camera+? Přihodím filtr rámeček a pohodlně sdílím fotky na FB, nebo twitter což používá rozhodně víc mých přátel než Instagram. Hezká aplikace, ale dne mého názoru malinko zbytečná, pokud vlastníte jinou kvalitní aplikaci. Velká výhoda, je zdarma.

    Instagram nelze srovnavat ani s FB ani s Twitterem. Na Twitteru rozhodne nemuzete hodnotit a komentovat ve vlaknu. Na FB zase dokaze jedna fotka dost zasr… celou zed prave komentarema, preposilanim, oznacenim osoby atd atd… Nadhera Innstagramu je v jednoduchosti. Vyfotité pouzijete filtr (kdyz chcete) a odeslete. Ostatni mohou jednoduse ohodnotit a okomentovat. Nikdo vas nebude prudit IM zpravama atp. No a kdyz chcete, tak to poslete i na ten „milovanej“ FB. Co je ale u Instagramu z meho pohledu nejvetsi prednost je to, ze ho maji vetsinou lidi ktere bavi fotit. Je to proste sit zamerena jen a pouze na fotky. Zaplat pan Buh.

    Jak tak koukám byl jsem malinko nepochopen.
    Jakub Krč: Je mi jasné, že instagram nemá konkurovat FB a TW a taky vím, že umožňuje sdílení na tyto soc. sítě.
    Steip: Nikdy jsem nechtěl srovnávat FB a TW s Instagram. Já srovnávám Instagram jako aplikaci a Camera + jako aplikaci. (o které psal Petr recenzi a já doporučuji přečíst) Máte ale velkou pravdu, že Instagram je hlavně pro lidi, které baví fotit a jsou to takoví iPhone fotografové. A takových přátel bohužel asi moc nemám, takže možná proto mi Instagram neučaroval tak moc. Nicméně si stojím za tím, že když někdo fotí fotky, které chce sdílet tam kde má své „obyčejné přátele“ je Camera + určitě nejlepší volba!

celý text

Čtěte více.