Zavřít reklamu

O velmi povedené aplikaci Instagram jste již určitě slyšel. Pokud ne, můžete si přečíst naši starší recenzi. Ačkoliv se jedná o velmi mladý software pro iPhone, již v těchto dnech se může chlubit více než 1 milionem uživatelů.

První verze Instagramu se v App Store ocitla na začátku října roku 2010 a takřka během několika dní se z ní stal doslova trhák. Aplikace je založená na sdílení fotografií, které si můžete upravit pomocí několika vestavěných filtrů. Ty navíc dokáží běžný snímek několikanásobně vylepšit.

O tom, jak Instagram bude úspěšný, se vědělo od prvních dní, kdy si jej mohli majitelé iPhonu oficiálně stáhnout v App Store. Ale myslím si, že nikdo neodhadoval rychlost, kterou tato služba nabírá nové uživatele. Za necelé tři měsíce získala milion zákazníků z celého světa. Tento počet se ale určitě bude nadále zvyšovat, na čemž se také výrazně podepisuje cena Instagramu – je zdarma.

Pokud vás tedy Instagram zaujal, prakticky nic vám nebrání ho alespoň vyzkoušet. Co si o této službě myslíte? Využíváte jí? Nebo vám přijde zbytečná? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

iTunes link

Zdroj: macstories.net
.