Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se podíváme na aplikaci A Soft Murmur, s jejíž pomocí si můžete namixovat vlastní relaxační zvuky pro každou příležitost.

Spoustě uživatelů pomáhají k lepšímu soustředění, relaxaci, spánku nebo třeba produktivitě nejrůznější zvuky. Může se jednat o zvuky přírody, ohně, větru, tekoucí vody, deště, nebo třeba hořícího ohně. Pokud i vám dělá poslech zvuků tohoto typu dobře, určitě víte, kde je hledat – někdo využívá službu YouTube, někomu může zase více vyhovovat specifická aplikace, jako je třeba A Soft Murmur. Aplikace A Soft Murmur vám v příjemně vyhlížejícím, jednoduchém, přehledném uživatelském rozhraní nabízí možnost přehrání řady relaxačních zvuků.

Aplikace funguje zároveň jako jakýsi osobní relaxační mixážní pult, na které si můžete snadno namíchat vaši vlastní kombinaci zvuků, upravit u jednotlivých zvuků jejich hlasitost, nebo vybrané zvuky třeba zcela vypnout. V aplikaci si můžete vytvářet, pojmenovávat a ukládat vaše vlastní personalizované mixy, mezi kterými můžete snadno a rychle přepínat, a pokud budete A Soft Murmur využívat například k lepšímu usínání, můžete si zde nastavit časomíru pro zahájení nebo ukončení přehrávání, případně nastavit časový limit, po jehož uplynutí se má přehrávání postupně ztlumovat. Aplikace A Soft Murmur je v základní omezené podobě zdarma. V prémiové verzi získáte celkem šest dalších zvuků, jejich pořízení vás jednorázově vyjde na pouhých 49 korun. Pokud vám v práci či běžném životě pomáhá poslech relaxačních zvuků, je aplikace A Soft Murmur vzhledem k možnostem přizpůsobení a k nízké ceně za prémiovou verzi jasnou volbou.

Aplikaci A Soft Murmur stáhnete bezplatně zde.

.