Zavřít reklamu

Operační systém watchOS 7 nabízí kromě jiného také možnost lepšího přizpůsobení, sdílení a stahování ciferníků. Na App Storu se pro tyto účely objevila řada aplikací, za jednu z těch opravdu povedených považuji Buddywatch – právě na ni se v dnešním článku podíváme o něco podrobněji.

Vzhled

Na hlavní obrazovce aplikace Buddywatch se zobrazují aktuální nabídky vybraných ciferníků. O něco níže najdete výběr ciferníků, vytipovaný na základě obsahu, který jste stáhli nebo přidali do oblíbených, pod tímto výběrem se pak nachází jednotlivé nejnovější přírůstky. U každého z ciferníků pak najdete tlačítko pro sdílení, stažení nebo přidání mezi oblíbené. Ve spodní části obrazovky se nachází lišta s tlačítky pro přechod do seznamu oblíbených, do galerie ikonek aplikace a do připravovaného online obchodu.

 

 

Funkce

Aplikace Buddywatch přímo komunikuje s nativní aplikací Watch ve vašem iPhonu – to znamená, že pokud si v ní vyberete a stáhnete ciferník pro své chytré hodinky, přesměruje vás do aplikace Watch, kde si můžete ciferník přizpůsobit, případně stáhnout příslušné aplikace. V aplikaci neustále přibývají nové ciferníky, kromě stahování jako takového si můžete vybrané ciferníky přidávat do oblíbených. Ciferníky jsou rozdělené do několika různých kategorií, pro lepší přehled jsou také označené tematickými štítky. U ciferníků, obsahujících komplikace pro aplikace třetích stran, se vždy zobrazuje také údaj o ceně za příslušnou aplikaci. Aplikace Buddywatch je bezplatná, bez reklam a nákupů v aplikaci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více